Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] Trzęsie autem, szarpanie przy ruszaniu


rafa4

Rekomendowane odpowiedzi

powtorze

wrozka albo zaczynasz od logow, ktore dadza wskazowki co dalej....

.... odczytanie kodow bledow to nie logi. kody bledow odczytujcie wersja angielska i tak 1:1 zamieszczajcie opis

Logi, logi, log - wyczytalem z opisu ze cos metalicznie stuka, silnik nie chodzi rowno - trzeba widziec czy silnik rowno trzyma obroty, czy korekcje nie sa jakies mega po byku, czy dawka paliwa albo kat wtrysku nie plywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,mój problem jest trochę inny-przy prędkości 30-45 kilometrów trzęsie mi całym samochodem i tylko przy tej prędkości.Wymieniłem już dwumasę,przerobiłem pompę oleju,nawet rozrząd wymieniłem choć nie musiałem.Wydałem juz ponad 5 tyś jak widać na marne..Cholera może to półośka? Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w końcu wymieniłem dwumas oraz sprzęgło i rzeczywiście to było przyczyną trzęsiawki w aucie oraz szarpania przy ruszaniu. Za komplet wraz z montażem ponad 2500 zł. Przejechałem po wymianie około 20 tys, pół roku jazdy i znów trzęsie autem. Teraz już nie mam pojęcia czy to znów dwumas, sprzęgło? Czy gdzieś indziej jest przyczyna. Błędów na Vag oczywiście brak. Wydaje mi się jednak, iż objawy są trochę inne. Trzęsie dość mocno jak wciskam pedał gazu. Na jałowym niemal nieodczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...