Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Klimatyzacja była i chyba się skończyła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

przeze pół roku po zakupie klimatyzacja działała mi ok jedynie niekiedy niedomagała jak były upały po 30 st. ostatnio po właczeniu klimy po okolo 10 min wylaczala sie sama i juz niemozna bylo wlaczyc a dzis juz calkiem nie da sie uruchomic nie slychac zalaczania sprezarki

dodam ze klima jest nabita pelna

prosze o sugestie od czego zaczac ogledziny

wczesniej vag nic nie pokazywal zadnych bledow

moze dzis podlacze jeszcze i dam znac

pozdro

Opublikowano

Witam, co to według ciebie znaczy, że jest nabita pełna? Bo może była nabita pół roku temu a teraz to już Ne zabardzo, sprawdzałeś, jakie ciśnienie masz na niskim i na wysokim obiegu? Czy jak próbujesz włączyć klimę to pokazuje ci się śnieżynka, chociaż na chwilę? Bo jak dla mnie objawy niedomagania i później stop jest nieszczelność. Może to tylko sprzęgło Klimy, ale wątpię. Zobacz, co klima za błędy pokarze, P.S. można bez VAGa

Opublikowano
  • Autor

klima byla nabita i sprawdzana proznia pol roku temu i wszystko ok bylo

sniezka sie zapala i gasnie odrazu teraz

reszte poznej po podlaczeniu napisze

Opublikowano

kiedyś padły mi szczotki w wentylatorze i tez niechciała sie włączyć ,ale stawiam na brak czynnika,mozesz sam sprawdzić czy jest dość czynnika ,jak staniesz przed maską z lewej strony chłodnicy od klimy (mniewiecej na środku) jest czujnik ,który ma przejście jak klima jest nabita ,miernik i cheja :>

ps; niewiem czy dojdziesz bez ściągnięcia zdeżaka

Opublikowano

Czyli jak była nabita pół roku temu a teraz nie sprawdzałeś to na 95% brak czynnika = nieszczelny układ. Tak na szybko możesz sprawdzić czy czujnik niskiego ciśnienia ci nie rozłącza (tak jest przy braku czynnika) jak go rozepniesz i zewrzesz na krótko (jest koło filtra przeciwpyłowego) to powinieneś dać radę uruchomić Klimę, ale pamiętaj, że Klima na sucho nie pochodzi ci za długo o ile można powiedzieć, że będzie chłodziła :) najpierw popatrz na błędy, jakie Klima wyświetla. Najszybciej bez VAGa

http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html

Opublikowano
  • Autor

ok a co powiecei na to dzis rano jak jechalem bylo 2-4 stopnie na +

i nie chciala sie zalaczyc klima

ale jak juz wracalem okolo 10 st+ wszystko wrocilo do normy mozna wlaczyc i wylaczyc i dmucha zimnym na LOW

gdzies widzialem na forum ze rocznik 98r wlasnie moj do 5 stopni nie dziala klima

zdziwilo mnie gdyz niekiedy przy mrozie nawet zaczela pracowac

czy to normalne czy nie ?

Opublikowano

nie działa poniżej +5, więc przy mrozie nie mogła działać, uległa by uszkodzeniu, może padł CI termometr (czujnik) i oszukuje

Opublikowano

ok a co powiecei na to dzis rano jak jechalem bylo 2-4 stopnie na +

i nie chciala sie zalaczyc klima

ale jak juz wracalem okolo 10 st+ wszystko wrocilo do normy mozna wlaczyc i wylaczyc i dmucha zimnym na LOW

gdzies widzialem na forum ze rocznik 98r wlasnie moj do 5 stopni nie dziala klima

zdziwilo mnie gdyz niekiedy przy mrozie nawet zaczela pracowac

czy to normalne czy nie ?

mi tez sie nieraz załączy poniżej 5C

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_klimatyzacja_w_zimieauto-t3267.0.html

Opublikowano
  • Autor

ok

dzieki za podpowiedzi dzis juz tez jest ok klima dziala jak nalezy jeszcze tylko filtr kabinowy musze zmienic na new i tylko chlodzic sie

dzieki pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.