Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Dziwne odgłosy


hanys0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do szanownych kolegów .A mianowicie 3 tygodnie temu wymieniłem kompletny rozrząd ,wszystko wraz w paskiem wielorowkowym i jago napinaczem .I się zaczęło . Dziwny odgłos z silnika tylko rano na zimnym i trwa ok. 2 minut potem cisza .Dodam tylko że wszystko robiłem w ASO ponieważ zależało mi na fakturze i gwarancji z Audi .Byłem już dwukrotnie z reklamacja ale nic nie wskórali ,poprawiali poprawiali a i tak jest tak samo ,twierdzą że wszystko jest Oki .

Odgłosy nagrałem telefonem trzymanym przy obudowie rozrządu

http://w782.wrzuta.pl/audio/0XfTbBqxbvP/odglos_z_silnika

Proszę o jakieś porady i sugestie .Pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak skrzypiało okazało sie ze to pasek wieloklinowy jak byl zimny to miał takie odgłosy a po jakimś czasie gdy sie delikatnie rozgrzał to zanikało stawiał bym na to samo u ciebie ja po prostu zmieniłem pasek na inny i jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze wiskozę,wydaję mi się,że gdyby był to pasek wieloklinowy to skrzypiałby cały czas równomiernie a u ciebie odgłosy spowalniają do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mam takie zdanie jak przedmowca.U mnie odglos paska nie zanika tylko rytmicznie skwierczy.U Ciebie musi byc cos z napinaczem. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd zrobiłem dokładnie 29 grudnia w ASO Audi .Po nowym roku pojechałem aby to sprawdzili ,twierdzili że problem zlikwidowany .Bzdura na następny dzień rano to samo wiec kierunek serwis .Grzebali ,Grzebali i miało być zrobione -- nic z tego .Ze względu że na następny dzień musiałem już wyjechać w trasę 2000 km nie moglem ponownie sie do nich udac .Krew człowieka zalewa jak wydaje 2700 zł i otrzymuje z....... robotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny odgłos u siebie ciężko go było zlokalizować.Kiedyś jak miałem rozebrany przód samochodu, zdjąłem obudowę z rozrządu i co się okazało przycierała się pompa wody.Po wymianie problem znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...