Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dławi się i nie chce jechać


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukalem na forum ale nic nie moge sie dowiedziec konkretnie a potrzebuje szybkiej odpowiedzi bo jestem w zakopanym a jutro musze wracac do domu 300km,

a wiec jak jechalem do zakopca to po przejechaniu 200 km auto zaczelo lekko przerywac,przy podjezdzie pod gore szarpalo I nie chcialo jechac,jak dojechalem na miejsce odkrecilem EGR I troche go wyczyscilem I odpalilem auto aby przedmuchac kolektor,dodam ze kiedys juz tak mialem ze auto nie chcialo jechac I te objawy byly takie same,wtedy myslalem ze to paliwo lewe I wylalem wszystko z baku I przeczyscilem filtr I tez egr,bylo normalnie do teraz,jak juz przedmuchalem ten kolektor I egr to bylo normalnie dwa dni,dzisiaj znowu zaczely sie problemy a dokladnie jak odpalilem auto obroty falowaly lekko,pojechalem w gory I na slowacji znowu zaczelo szarpac,zawrocilem I auto juz ledwo pod gore jechalo,nie chcialo przekroczyc 2500tys obrotow,dymilo,ledwo wjechalem na drugim biegu,zatrzymalem sie a obroty spadly do 500/min I zaczely falowac,dotarlem do domu I znowu przedmuchalem egr,jechalo normalnie ale znowu zaczelo szarpac po jakims kilometrze I nie chce przekroczyc 3000obr,co zrobic,zaslepic egr,pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam,nie wykluczone ale chyba caly czas by sie dlawil a jak odkrece egr I przedmucham to idzie,

dzieki za odpowiedzi I pomoc,[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:06_________________________________________________a zaslepic egr blaszka I odczepic podcisnienie,czy sama blaszka wystarczy,jak odkrece egr I metalowa rurke z siatka to moge troche go przedmuchac przygazowujac?czy lepiej tego nie robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przywiesza się hydrosztos albo wtrysk i wtedy powietrze przedostaje sie do pompy wtryskowej i chodzi jak na zapowietrzonym.

Raczej przez padnięty EGR to nie robił by takich klocków

Jeszcze jedno mówiłeś że ci dymił wtedy jak zaczoł kuleć, jeśli na czarno to może być wina EGR a jeśli na biało lub niebiesko to raczej powietrze w pompie lub Hydrosztos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy,dojechalem do domu,bylem w zakopcu u blacharza,zrobil mi blaszke na egr za piwo,pojechalem jeszcze dla pewnosci do mechaniora wymienic filltr paliwa,teraz idzie jak strzalka I nawet nie dymi,ja raczej sadze ze to byla wina egr,po po zawslepieniu szedl dobrze ale wymienilem filtr bo chcialem miec pewnosc ze w trasie nie zacznie swirowac,

DZIEKUJE ZA POMOC,

moze sie ten post komus przyda w przyszlosci,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy,dojechalem do domu,bylem w zakopcu u blacharza,zrobil mi blaszke na egr za piwo,pojechalem jeszcze dla pewnosci do mechaniora wymienic filltr paliwa,teraz idzie jak strzalka I nawet nie dymi,ja raczej sadze ze to byla wina egr,po po zawslepieniu szedl dobrze ale wymienilem filtr bo chcialem miec pewnosc ze w trasie nie zacznie swirowac,

DZIEKUJE ZA POMOC,

moze sie ten post komus przyda w przyszlosci,pozdrawiam

napisałem żebyś zaślepił egr ,super ze jest ok szerokości :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy,dojechalem do domu,bylem w zakopcu u blacharza,zrobil mi blaszke na egr za piwo,pojechalem jeszcze dla pewnosci do mechaniora wymienic filltr paliwa,teraz idzie jak strzalka I nawet nie dymi,ja raczej sadze ze to byla wina egr,po po zawslepieniu szedl dobrze ale wymienilem filtr bo chcialem miec pewnosc ze w trasie nie zacznie swirowac,

DZIEKUJE ZA POMOC,

moze sie ten post komus przyda w przyszlosci,pozdrawiam

napisałem żebyś zaślepił egr ,super ze jest ok szerokości :good:

:good: dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...