Treść opublikowana przez syczylyjczyk
-
Wyciek avj pomocy!
Witam.Obejrzyj dokładnie całość,mogą być odkształcenia i tyko wymiana całości załatwi sprawę.
-
Problem z temperatura
Witam.Ja także montuję wahlera do grupy vw i nigdy nie było żle.
-
Przekorczenie prędokości Szwajcarjia - autostrada
Sorry,rzeczywiście pomyliłem kraje ,a co do mandatów ,każdemu może się zdarzyć. Przyjąć na klatę i jechać dalej.
-
Przekorczenie prędokości Szwajcarjia - autostrada
Bez obawy.Nikt ci prawka nie zabierze,mandaty i owszem otrzymasz pocztą ze zdjęciami.Myślę że w okolicach 600 euro.Wiem co piszę sam złapany zostałem na autostradzie ,między Wiedniem a Włochami w górach,było z górki i tak jakoś wyszło ok.40 do przodu.Rok temu.Po kiego grzyba im twoje prawko?
-
1.8 ADR padnięty ezektor a praca silnika
- Problem po wymianie wachaczy
Witam.Jeśli wymieniłeś końcówki drążków kierowniczych ,pojedż na stację diagnostyczną aby ustawić zbieżność.- Duże ciśnienie na pompie paliwa prawie 6 atmosfer
Witam.No teraz zaczynam zgrzytać zębami,.Wcześniej napisałeś że na listwie,to proszę udać się do człowieka który ma o tym pojęcie,bo na razie to kolega nie wie co czyni.- Duże ciśnienie na pompie paliwa prawie 6 atmosfer
Witam.Ależ nikt się nie gniewa,to już właśnie sprawdziłeś masz wysokie ciśnienie i teraz należy wymienić tą część czyli regulator.- Duże ciśnienie na pompie paliwa prawie 6 atmosfer
WITAM.Co tu jeszcze można nie rozumieć?- Duże ciśnienie na pompie paliwa prawie 6 atmosfer
Witam.Regulator ciśnienia się kłania.Pompa może dawać nawet20 atm.,odpowiedzialny za właściwe ciśnienie on ci to jest.- po regeneracji turbiny kopci na biało
Witam.Na logikę,czy przed ingerencją w turbo olej ubywał?.- Duże ciśnienie na pompie paliwa prawie 6 atmosfer
Witam.W jakim miejscu to było sprawdzane?- drżenie paska
Witam.Ludzie,przecież to benzyna.- silnikAAT 2,5tdi ,momenty dokręcania panewek
Witam.Tego było mi trzeba:thumbup1:- silnikAAT 2,5tdi ,momenty dokręcania panewek
Witam.Koledzy,zna ktoś momenty dokręcania wału korbowego w starym ,ale jak pięknie brzmiącym silniku AAT2,5tdi.Od pewnego czasu spada ciśnienie oleju na wolnych obrotach,więc trza tam zajrzeć .Zdejmowałem misę olejową olej czysty smok i misa także.Myślę że pada pompa oleju,ma już300tys.Pisałem o tym na forum A6,ale bez rezultatu.Gdyby ktoś mógł podzielić się wiedzą byłbym niezmiernie wdzięczny.- Chłodnica oleju,wszystkie silniki gdzie ten element występuje.
Witam.Chłodnica oleju jest przykręcona śrubą drążoną do podstawy filtra oleju ,następnie na ową rurkę przykręcany jest filtr oleju.Po demontażu chłodnicy należy wymienić oring,koszt niewielki jednak mamy pewność że jest czysto i sucho.- Chłodnica oleju,wszystkie silniki gdzie ten element występuje.
Witam.Przeglądając posty o kłopotach z ciśnieniem oleju nie zauważyłem nigdzie aby ktoś podczas wymiany pompy,czyszczenia silnika z nagaru zwrócił uwagę na ten element silnika,jakże istotny w układzie ciśnienia oleju.Otóż kanały w tym urządzeniu z czasem także ulegają zwężeniu ,i przepływ oleju zaczyna być coraz mniejszy.Niedawno reanimowałem silnik1,8T,po rozgrzaniu ciśnienie poniżej1atm.Po zdjęciu pokrywy zaworów szok-nagar.Misa olejowa zdjęta i totalne skrobanie,mycie naftą kilka razy.Pompa oleju jest w pełni sprawna,zostaje.Natomiast chłodnica oleju do wymiany ponieważ nagar mógł ją przytkać,a tego elementu raczej nie da się dobrze oczyścić.Podczas przemywania przewodu podającego olej do turbiny zatkał się nagarem,ciśnienie10atm. nie dało rezultatu.podczas prób przepchnięcia linką ustaliłem miejsce zatkania,jako że jest to przewód metalowy rozciąłem, wiertłem usunąłem nagar zespawałem i ok.Między innymi właśnie ten przewód skłonił mnie do wymiany chłodnicy.Montaż nowy olej,mam słabość do Mobila,każdy ma jakieś zboczenie,pomiary ciśnienia;na zimnym-6,po rozgrzaniu-2atm,satysfakcji opisać się nie da.Dodam że samochód A6,sprowadzony z Belgi ,220000 tys..- rzężenie w silniku
Witam.Do wymiany.- rzężenie w silniku
Witam.podaj przebieg i już będzie jaśniej.- rozrząd
Witam.90tys ,napinacza hydraulicznego nie ,chyba że cieknie.- ciśnienie w cylindrach
Witam.Nie najgorzej,wlej po30gr.oleju w cylindry i ponów pomiar.Powoli zawory tracą szczelność .Powinno być min13 bar.- Problem z hamulcem podczas hamowania
Witam.Tak,jest coś takiego..- Problem z hamulcem podczas hamowania
Witam.Czyli masz dalej powietrze,a ono z pompy ABS łatwo nie zejdzie.- Brak świateł wstecznego
Witam.Sprawdż żarówki,ew ,na skrzyni biegów jest czujnik zdejmij kostkę i połącz przewody w kostce.- Zagadkowe zachowanie hamulców.
Witam.Z opisu wynika że hamulce samoistnie zaczynają działać ,może następne zaciski zaczynają szwankować.ew,serwo.Jakiej siły używasz aby samochód zaczął reagować na pedał? - Problem po wymianie wachaczy