Jump to content
IGNORED

Problem po wymianie wachaczy

jacus851

Recommended Posts

Witam mam pytanko parę dni temu wymieniłem komplet wachaczy i końcówki niestety auto dziwnie się zachowuje czasami przy zmianie pasa na małych koleinach albo na wjechaniu na odblask auto jak by szarpie się na boki albo przy chamowaniu ucieka lewo prawo i trzeba kontrowac kierownica wie ktoś może co to za oznaki audi a4 b5 1.9TDI AVANT AJM

Wymieniłeś końcówki a na kontroli i geometrii byłeś?

Witam.Jeśli wymieniłeś końcówki drążków kierowniczych ,pojedż na stację diagnostyczną aby ustawić zbieżność.

Byłem na zbieżności chociaż nie wiem czy na poprawkę nie pojadę bo kierownica lekko w lewo ucieka...

tylko zbieżność

To od zbieżności tak majta autem?

Panowie zapomniałem dodać że po wymianie wachaczy zapaliła mi się kontrolka od klocków hamulcowych co może być przyczyną klocki mam nowe z przodu i z tyłu...

Panowie zapomniałem dodać że po wymianie wachaczy zapaliła mi się kontrolka od klocków hamulcowych co może być przyczyną klocki mam nowe z przodu i z tyłu...

pewnie ktos przerwał przewód od klocków, lub główny którym idzie czujnik abs i klocki

A jeżeli główny to nie powinien się świecić abs bo sytuacja wygląda tak jak odpala auto i stoję w miejscu nic się nie dzieje jak ruszę to się zapala...

może przy wymianie wahaczy czujnik zruszyłeś bo on wciskany jest, mi kiedyś partacze mechaniory zruszyły przy wymianie przegubu to też kontrolka wariowała a abs zaczynał działać nawet przy hamowaniu przed światłami. a z tym że musisz kontrować kierownicą przy hamowaniu bo rzuca lewo i prawo to też tak mam, wymieniłem wahacze, końcówki i zbieżność zrobiłem i dalej jest to samo..chyba następna pójdzie maglownica do regeneracji...