Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Opony 17" lato


aborygen

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli nie obniżę zawieszenia standardowego a włożę 17 felgi to odległość do nadkola się zwiększy czy będzie taka sama jak przy 16-tu calowych kołach bo 17 cali to felga większa ale i opona też, także powinno być to samo :mysli:

zwiększy się - niestety znacznie ... auto wygląda trochę jak A4 Allroad :naughty:

zobacz na moją A4 na 17" - zawias standard 1BA

dsc00233jj4.jpg

po zmianie na 1BE S-line

dsc00537o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na 17" na 1ba przez trzy sezony . Od dwóch sezonów jeżdżę na 15 z oponą 205/60 w przyczepności nie widzę różnicy między 225/45 a 205/60 za to w komforcie różnica jest kolosalna . Ja już nigdy nie wrócę do 17" wolę komfort niż wygląd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż różnica jest dosyć duża,felgi 17 kupione i na wiosnę wymiana, a sprężyny jak kiedyś zdobędę to dopiero założę,dzięki za zdjęcia dużo przemawiają za obniżeniem :hi:

powiedz jeszcze Aydaho gdzie kupiłeś sprężyny i czy komplet ,bo ja przednich nie mogę zdobyć? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45/17 + zawias 1BE pełny luz i prawie zero różnicy do 16" ... własciwie to optymalna jest 18" bo pomiedzy 17" a 18" nie żadnej różnicy w komforcie ( troche wyższe koszta -za to totalnie inny 'dezajn' )

No ja mam całkiem inne odczucia :cool1: jak dla mnie wlasnie miedzy 17` a 18` jest najwieksza różnica w komforcie :tongue4: Zamiast 18` wole już zapodać 19` :gwizdanie: Ale 17` to tak jak w b5 15` :good: Komfort jest za***isty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż różnica jest dosyć duża,felgi 17 kupione i na wiosnę wymiana, a sprężyny jak kiedyś zdobędę to dopiero założę,dzięki za zdjęcia dużo przemawiają za obniżeniem :hi:

powiedz jeszcze Aydaho gdzie kupiłeś sprężyny i czy komplet ,bo ja przednich nie mogę zdobyć? :hi:

popieram !

wiesz co, szukałem na allegro i w klubie. Wkońcu trafiłem na gościa na allegro który kupił S-Line w DE 90 kkm przebiegu a że on gdzieś na mazurach mieszkał i nie miał utwrdzonej drogi pod dom to przycierał osłoną często więc wstawił 1BA a 1BE wystawił na allegro ... kupiłem za 700 pln komplet amorki + springi ... po 3 latach PL dróg mają ok 67% sprawności więc to naprawdę solidny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a duza roznica w cenie jest miedzy 16 a 17? bo tak wlasnie przymierzam sie na aluski 17 i nowe oponki na to...

myślisz o oryginalnych felgach Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...