Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek


Buszek

Rekomendowane odpowiedzi

1 powinien

2 mate dałem dosłownie na glosnik z zakładka po 10cm z każdej strony w sensie wynik kwadrat z maty większy od glosnika i przyczep na tył glosnika i doklej do tych plastikow cos w stylu pudła na glosnik

Zakrawa w ten sposób cały glosnik jak masz glosnik w wiezy czyli takie pudło powstaje otaczające go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam od razu krecilem je na max, czyt. na max ile radio i sub ori pozwolil bo sub zaczal trzeszczec wiec w sumie duzo ich nie moglem rozkrecic, radio krecilem na starych do 20-25 i zaczynaly glosniki trzeszczec teraz rozkrecam do 35 i sub wymieka wiec musze suba wymienic ale troche kosztow teraz mialem wiec nie mam kaski na sub :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)czyli nie trzeba wygrzewać ino odrazu można na basie słuchać ino przez jakiś czas nie dawać tak ma maksa tak?

2)aha Buszek bo znalazłem takie coś i tutaj mam jeszcze pytanie

mam kasę na dwie maty na przód na drzwi to znaczy jak lepiej zrobić według Ciebie okleić przednie drzwi tak jak tutaj:

http://imageshack.us/photo/my-images/137/boczek1wersja5etap.jpg/

i tyle a potem jak dozbieram kaski to na tą czarną konstrukcje drugą warstwe? czy lepiej nie głuszyć jak na zdjęciu z tyłu ino odrazu z przodu na konstrukcje? jak radzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wyeane mam w grzanie :decayed: ale masz racje w sumie jak z kazdym sprzetem, poprawnie masz jak na zdjeciu u mnie wszystko wyszlo nagle wiec czasu nie mialem za bardzo w bawienie sie bo w polsce jak jestem to zawsze cos dlubne bo jest garaz, tutaj nie mam niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1aha czyli wygrzać głośniki to znaczy? ustawić na wiekszy bas ale słuchać ciszej? bo jak da się na mniejszy bas to moze tam coś się nie ułoży(wygrzeje tak jak trzeba) i potem dam na bass a bedzie mizerny więc jak to zrobić?

2 tak jak na tym zdjęciu

http://imageshack.us/photo/my-images/137/boczek1wersja5etap.jpg/

to ja wiem,że tak tylko teraz pytalem się czy trzeba dawać drugą warstwę na ten szkielet by to wyglądało tak:

http://obrazki.elektroda.net/16_1200843766.jpg

oto mi chodzi i dla tego pisze,że mam 2 maty i zastanawiam się czy pierw dać jak na fotce pierwszej wnętrze drzwi tą blachę i tyle i z drugimi to samo czy lepiej odrazu tutaj jak na fotce 2 dać na przód na tą konstrukcje ale na blache w środku nie dawać?bo stać mnie aktualnie na dwie maty i nie wiem czy nie lepiej dać jak na fotce pierwszej a potem jak dozbiera się kaski to na drugą warstwe na przód dać?

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

Odpowie ktoś?

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

odpowie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygłuszasz drzwi to robisz komore akustyczna wiec to logiczne ze wygłuszasz zewnętrzna scianke jak i wewnętrzna, czyli kleisz na blache i póxniej zamykasz to obklejając konstrukcje drzwi

Jak Cie nie stać to uzbieraj na materiał i rób to za jednym razem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie kowi ma racje ja sie spieszylem i bede poprawial wszystko jak bede znow w pl, zamontowalem mate tylko by nie bylo wiochy ze blacha trzeszczy itp:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...