Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Kontrolka Silnika i Poduszek


wojtas810

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1. Od jakiegoś czasu w trakcie jazdy zaświeciłą mi się kontrolka od poduszek - byłem u kilku magików i nikt nie był mi w stanie nic powiedzieć ani skasować błędu gdyż wyświetla się nie znany kod błędu czy ktoś może kojarzyć co to jest??

2. Po 2 tygodniach jazdy ze świecąca się kontrolką poduszek zapaliła się kontrolka silnika - byłem skasował mi mechanik błąd po 3 odpaleniu znowu się zaświeciła czytałem ze jest to problem z filtrem cząstek stałych lecz auto nie straciło na mocy a trasy robię w większości długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki pojawił się błąd poduszek, który kasowali i nie mogli skasować?

2. Jaki silnik dokładnie posiadasz w swojej B8? Czy pojawiła się ikonka FAP/DPF na FIS? Czy wywaliło tylko CEL i silnik wszedł w tryb awaryjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poduszki zaświeciły mi się podczas jazdy i nie idzie tego skasowac podobno byłem dokłądnie u trzech mechaników

2. Jesli chodzi o kontrolkę silnika wyświetliła się na żółto - silnik nie wszedł w tryb awaryjny. tylko jeśłi przytrzymam przycisk przy kierownicy mode to mogę ustawić recznie tak jakby czy mam mnieć ograniczenie prędkości do 50 km/h czy też nie ale sam nie przechodzi w ten tryb. a jesli chodzi o jakiś opis nic się nie wyświetla tylko świeci się kontrolka.

3. Jeśłi chodzi o Auto to 2008 rok 2.0 TDI 105 Kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje abyś napisal jaki dokladnie błąd wyskoczył ( chodzi o numer )

Z tego co piszesz masz walniety czujnik róznicy cisnien :confused4: Koszt około 170 PLN Ale tylko domniemywam :wink4:

Pasuje ci pewnie jeszcze zrobić diagnozę w jakim stopniu masz zapchany DPF .

Daj fotkę to co ci wyskoczyło :wink4:

Jezeli chodzi o kontrolke poduszki to niestety musisz podać numer błędu bo tak nam nic to nie mowi gdzie dokładnie jest błąd AIR BAG . Moze to być poduszka z przodu , boczne itd.

Miga ci kontrolka swiec żarowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolki OK to wiemy jakie ci swiecą :) tylko pasuje abys wkleił tutaj numery błedow z kompa bo tak nic sie nie dowiemy :confused4:

Jedz do kogoś co ma VCDS VAG-COM :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...