-
Wymiana sprzęgła w Audi A4 B8 na sprzęgło z A4 B9
A skrzynia od cnha podejdzie do cglc ?
-
Różnice w zegarach przed i polift w Audi A4 B8
A licznik od Anglika idzie przekodować na km? I tarczkę przełożyć?
-
Montaż licznika z polifta w Audi A4 B8
Witam a w a4 b8 2008 rok jak założę licznik od lifta to trzeba wymienić gateway żeby pokazywało zielonego fisa? FVDI ogarnie wymianę licznika z przepisaniem przebiegu ? Bo w a6 c7 niestety def.
-
Flash Gateway w A4 B8
Witam, orientuje się ktoś czy mogę zrobić flash gateway w celu uzyskania dodatkowych funkcji na liczniku np tego zielonego fisa? Mam 8t0 907 468k a chciałbym wrzucić 8t0 907 468 ad
-
KamilA4 obserwuje zawartość Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam wszystkich, ogarnął ktoś ten temat ?
-
Gaśnie podczas jazdy, nie równo pracuje, mruga lampka od grzania świec.
Wymieniales ten czujnik walu?
-
Silnik się dławi i szarpie, falowanie obrotów
Kolego rozwiazales ten problem???
-
Wyciek oleju
Witam, Posiadam 2.7 tdi i mam problem z wyciekiem. Mozliwe ze cieknie z kolektora wydechowego? Mianowicie zbiera mi sie olej na srubach kolektora, po jezdzie potrafi nakapac niezla plamka pod auto (brak pokrywy). Wyciek jest od strony kierowcy, Pokrywka zaworow sprawdzona i z niej napewno nie leci. Prosze o jakies porady. Mial ktos moze podobny problem?
-
[BRE] pytanie o naped pompy
Ok. Dzieki.
-
[BRE] pytanie o naped pompy
Czyli zrzucić sama miske i normalnie mozna odkrecic pompe oleju?
-
[BRE] pytanie o naped pompy
Witam, mam takie szybkie pytanie. Czy mozna wymienic imbusik na pompie oleju bez rozbierania rozrzadu?
-
Drgania, szarpanie oraz kopcenie...
U mnie co jakis czas jest to samo, zazwyczaj przy odpalaniu, ale zgasze auto i jak odpale znowu to jest dobrze. Przy gwaltownym przyspieszaniu przy duzych obrtach odcina nagle paliwo(albo jego brakuje). Wydaje mi sie ze to pompa.
-
Problem po czyszczeniu nastawnika
Przed czyszczeniem nie mrugała, no to chyba trzeba rozebrac nastawnik drugi raz. Dzieki za podpowiedz, A na ile ustawic RSW? ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- Rozebrałem i złożylem nastawnik jeszcze raz tak samo jjak napisaleś i pomogło, kontrolka nie swieci, i auto nie szarpie, ale nadal jest to samo z odcięciem paliwa...
-
Problem po czyszczeniu nastawnika
Ustawione na 58 ale skacze na boki i w górę dosyc mocno. Szarpie silnikiem i odrazu po odpaleniu faluja obroty delikatnie.
-
Problem po czyszczeniu nastawnika
Odpala normalnie, a dawke na wylaczonych odbiornikach jest 3.8
KamilA4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta