Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Montaż suba w bagażniku sedana - pytanie

Recommended Posts

Panowie , z racji tego że od czerwca bede zmuszony wozic w bagazniku wózek dzieciecy :gwizdanie: zastanawiałem sie gdzie mozna umiejscowic suba. myslałem o tej wnece z lewej strony bagaznika. z prawej jest seryjnie skrzyneczka a z lewej pod podłogą jest schowek na lewarek i małe pierdoły. gdyby ta wnęke po lewej zastawic panelem z mdf-u i w nim umiescic głosnik to zagrałoby to ???? chyba ze macie inny pomysł. nie chce zakładac skrzynki ani tuby bo nie bede jej co chwile wyciągał i wkładał. prosze o pomoc

Jak wstawisz plyte z mdf'u i do tego glosnik to zagrac zagra ale z jakoscia to nie bedzie mialo zbyt wiele wspolnego. Jezeli chcemy miec doby dzwiek przy danym glosniku to takie skrzynie sa wyliczane chodzi i powierzchnie pudla a tak to bdzie gralo ponizej sredniej

W koło zapasowe wpakuj.

W koło zapasowe wpakuj.

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 06:42 _________________________________________________w kole jest elpidżi[br][br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 06:49 _________________________________________________
[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 06:51 _________________________________________________a ten nie jest troszke przysłabawy ????

Dobrze zrobione drzwi i 16cm w nich zagrają lepiej od tego suba :polew:

Mam zrobione drzwi i 16 w nich ale jeszcze przydałoby sie cos w kufrze

No to skrzynia tylko i wyłącznie, albo zmiana przodu. Nie wsadzisz skrzyni nie będzie grania. Ostatecznie ale to dla bardziej wtajemniczonych możesz zabudować woofer w bocznej ściance bagażnika.

gdyby ta wnęke po lewej zastawic panelem z mdf-u i w nim umiescic głosnik to zagrałoby to ???? chyba ze macie inny pomysł. nie chce zakładac skrzynki ani tuby bo nie bede jej co chwile wyciągał i wkładał. prosze o pomoc

tak z samą płytą mdf'u to raczej nie - głośnik potrzebuje komory. Co innego gdybyś zrobił odlew z żywicy i do tego płyte, to już zagrałoby niemal identycznie jak skrzynia, a miejsca zajmowałoby tyle co nic. Ja będę to ćwiczył u siebie za jakiś czas :)

to poczekam na ciebie :th: a na razie sobie fundne jakąs tube na otarcie łez :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 06:56 _________________________________________________a gdyby zamiast skrzyni w kufrze , wsadził w półke dwa woofery 6x9" , np hertz DCX 690 ??

http://www.allegro.pl/item340070829_hertz_dcx_690_nowe_gwarancja_f_v_warszawa.html

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 09:45 _________________________________________________panowie zakupiłem i zamontowałem głosniki : http://www.profet.pl/car_audio_sklep_69,boschmann,6369.html

no i wam powiem ze teraz to jest basss , o mało tylna szyba nie wyleci :)

teraz jest podpiete pod samo radio pionek 6900ib i zastanawiam sie czy montowac wzmacniacz bo chyba nie ma sensu. z przodu jest zamontowany zestaw Hertz DSK-165. jest fajnie

Po coś te Boschmany dawał to ja nie wiem :D było sobie lepiej kupić wzmak i głośniki z przodu zmienić a nie psuć scenę jakimiś jajkami. Ale Twój samochód i Twoje odczucia :wink4:

Po coś te Boschmany dawał to ja nie wiem :D było sobie lepiej kupić wzmak i głośniki z przodu zmienić a nie psuć scenę jakimiś jajkami. Ale Twój samochód i Twoje odczucia :wink4:

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 07:01 _________________________________________________Nie wiem o co ci chodzi , gra to o wiele lepiej niż na samym przodzie i nie mam zastrzezen. nie jestem jakims audiofilem , ma być głośno i czysto , tak jest i tak mi sie podoba

dlatego napisałem Twój samochód Twoje odczucia

Bardzo prosze nie laczyc slow "audiofil" i "Boschmann" bo to dwa skrajne pojecia :wink4:. Niestety wybrales jedna z gorszych opcji ale to Twoj swiadomy wybor. Skoro jest taki basssssssss ze "o malo tylna szyba nie wyleci" to proponuje zrobic krok naprzod i postarac sie aby szyba jednak wyleciala. Ze swojej strony moge zapewnic zwrot kosztow wymiany szyby + nagrode pieniezna w wysokosci 400zl - i pisze to calkiem powaznie. Tylko czy w dzwieku chodzi o to zeby wylatywala szyba? Odpowiedz pozostawiam czytajacym.

dlatego nie łącze. tak , to mój wybór , mi sie podoba... no i wszystko na ten temat :polew: