Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Wydech na 2 rury do ośki.jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://allegro.pl/wydech-audi-a4-b6-3-0-2-4-v6-tlumik-cabrio-3-0-2-4-i2041846470.html

czy ten wydech(link wyżej) podejdzie do oski bez większego rzeźbienia?

Poszukuje wydech na 2 tłumiki w wyjściem po 1 rurze na stronę.

Może ktoś doradzi z kąd itd

Opublikowano
  • Autor

W temat luknąłem ale Siemian coś drogi jest:d

A ten z aukcji nie będzie? czy tłumik środkowy to problem?

Opublikowano

W temat luknąłem ale Siemian coś drogi jest:d

A ten z aukcji nie będzie? czy tłumik środkowy to problem?

Poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92224.0

Opublikowano
  • Autor

Ok .Dziękuje za radę.Wszystko wiem.Ale jaki kupić wydech aby było jak najmniej spawania?nie oszukujmy się ori wydech bez środkowego tłumika ciężko kupić:D Proszę o dokładny opis z jakiego modelu silnika szukać?

Opublikowano

Ok .Dziękuje za radę.Wszystko wiem.Ale jaki kupić wydech aby było jak najmniej spawania?nie oszukujmy się ori wydech bez środkowego tłumika ciężko kupić:D Proszę o dokładny opis z jakiego modelu silnika szukać?

Kolego, masz wszystko dokładnie w linku co HiRide podał wyżej. Musisz szukać najlepiej od 2,5tdi, ewentualnie od 1,8t, mowa tu o B6. Od b7 też pasują. tylko musi to być układ od FWD.

Opublikowano

a z tym wlasnie jest kłopot bo w b7 quatro było dużo z tego co pamiętam :hi:

a od a6 jak to wygląda też ma takie same tylko czy końcowy jest tych samych wymiarów :mysli:

Opublikowano

kolego dikson!!!

ten wydech http://allegro.pl/wydech-audi-a4-b6-3-0-2-4-v6-tlumik-cabrio-3-0-2-4-i2041846470.html

jest juz od jakiegos czasu na allegro. wiem to bo sam chcialem go kupic i nawet dzwonilem w tej sprawie. ale osoba z którą rozmawiałem najwyrazniej nie miala pojecia o czym jest mowa. najpierw dzwonilem odebrala kobieta która nie wiedziałą o co comeone a pozniej mezczyzna ktory wiedzial tyle co ta kobieta!!! na szczescie znalazlem inny wydech tzn. od 1.8t. który pasuje jak ulał a cabrio trzeba by było podrezac!!!! to tyle z mojej strony!!! pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.