Jump to content
IGNORED

[ALL B7] Świecąca się kontrolka hamulców


karolusss

Recommended Posts

Witka :hi:

Panowie i Panie mam szybkie pytanie :wink4:

Dziś w samochodzie Zuzy gość wymontowywał CB (było zamontowane na stałe), samo radio zdemonotowane spoko, potem przyszła kolej na antenę która była przeciągnięta pod plastikami i dodatkowo spięta opaskami... Gość chciał dobrze ale zamiast opaski przeciął dodatkowo 2 kable po których zaświeciło się ESP, Airbag i hamulce... no comment. Kable spowrotem polutował ale nadal świeci się kontrolka od hamulców :kwasny: Samochód podpięty do VAG'a pokazuje że błędów żadnych nie ma a kontrolka jak się świeci tak się świeci :wallbash:

Jakieś pomysły?? :mysli: Z góry dzięki za szybką odpowiedź :notworthy: , dziś ma samochód oglądać chętny do kupna i jak mu się opowie historię z debilem co nie potrafi obsłużyć cążków to na 100% nie uwierzy...

Link to comment
Share on other sites

..zrób test hamulców:

odpalić auto ,nacisnąć pedał hamulca i kilka razy kierą na opór w prawo i w lewo , potem przejechać sie autem i też hamulec i kilka skretów :wink4:

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie zerknąć na stan klocków bo może kończą się i czujnik o tym przypomina, bądz sam czujnik coś zwala sprawę no i zerknąć na stan płynu hamulowego bo może jest go zwyczajnie mało.

Link to comment
Share on other sites

Kolego a która kontrolka Ci sie świeci?? Jak ta od okładzin to sprawdź jeszcze czy kabelek idący od czujnika w klokach czasem Ci sie nie przetarł.

Link to comment
Share on other sites

Czujnik w klockach został odłączony :confused4: jak samochód wrócił do Bydgoszczy do normalnego gościa to okazało się, że tamten 'idiot' przeciął jeszcze jeden kabel czego już nie zauważył.

Sprawa wyjaśniona :) Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...