Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.


basen

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już w niedzielę widziałem taką podobną kierownicę.......w Krakowie? :gwizdanie:

Troszkę popracowac trzeba nad A4 i będzie git :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super furka... :good:

tylko gleby jej brak i osobiscie ta drewniana kiere zamienilbym na skore :cool1: pozatym - moje marzenie :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 00:02_________________________________________________i zapraszamy na spociki w Poznaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu wygląda pięknie , z boku prawie też (prawie bo za wysoko troszkę) , lampy zdecydowanie nie mój gust ale każdy ma inny więc jest ok ale pomalowanie osłony to porażka :wink4:

poza tym odkurz to auto i wyczyść siedzenie :gwizdanie:

ogólnie pozytywnie :good:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 00:06_________________________________________________aaa i jeszcze ta kiera wogóle nie pasuje do agresywnego stylu auta , to tak jakby emeryt chodził zamiast w berecie to w czapeczce bejsbolówce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm :mysli:, nie mówię żebyś wymieniał ale z tyłu pasowały by clear/smoked black, ten spojlerek tez jakiś nieciekawy fajne ma ABT, kierownica drewno :confused4: wymień na rs4. Chciałeś 2.5 TDi czy taki się trafił ? Trochę problemowe są te silniki. Tak po szczypcie krytyki auto 1-sza klasa :wink4: chylę czoła :hi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...