Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] pytania do fachowcow wtryski i paski


MarcinGg

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim mam do was pare pytan :

1. jakie sa koszty wymiany wtryskiwaczy lub samych koncowek dobrze by bylo jeszcze jakies namiary

2. to czy zeby zdemontowac pasek wielorowkowy i klimatyzacji to wystarczy poluzowac jeden napinac ten na trzy sruby czy jeszcze cos

3 no i czy przy zdjetych tych paskach moge odpalac auto zeby sie upewnic czy cos piszczy i ile tak moze chodzic bez paska bo wiem ze dlugo nie bo wtedy nie ma ladowania ?

z gory dzieki za wazne dla mnie in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wtryski - Cowboy na forum albo allegro do ceny dolicz ok 200zł za zmianę końcówek na twoich wtryskach u pompiarza.

2. Najpierw pasek od klimy luzujesz popuszczając imbus 5 lub 6 nie pamiętam a przy zakładaniu naciągasz jedną ręką z kluczem a drugą dokręcasz, natomiast wielorowkowy napinacz naginasz kluczem płasko-oczkowym 15 (najłatwiej z jakąś przedłużką) i ściągasz pasek. Popatrz tylko przed zdjęciem jak idzie po rolkach żeby się później za długo nie zastanawiać jak go włożyć.

3. Bez paska wielorowkowego nie należy odpalać silnika bo pasek wielorowkowy w silniku afn napędza pompę wody. Jak odpalisz na kilka sekund nic nie powinno się stać ale nie można bez paska jeździć ani zagrzewać auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...