Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] System nagłośnienia w A6 a w A4 BOSE


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie mogłem znaleźć konkretnej odpowiedzi, więc zapytam.

Montowałem u siebie BOSE, niby gra jest ok. Kolega ma w A3 BOSE, gra jeszcze lepiej, drugi ma w A4 sedan i avnt, też wydaje mi się że lepiej niż u mnie.

A jeszcze jeden znajomek ma Audi A6, avanta. Jak włączył swojego graja, to mi kopara opadła. Tak pięknie gra, że te wszystkie BOSE to do śmieci. U niego, po rozkręceniu boczka, siedzi Blaupunkt.

Wcześniej miał A6 w sedanie, też grało pięknie.

Czemu to gra lepiej niż BOSE?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi ze pozostaje Ci jedynie przerobka na taki zestaw jak ma Twoj kolega jesli BOSE nie daje rady :kwasny:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:34_________________________________________________Instalke tez przerobiles pod Bose?czy zostala ta ze zwyklego wzmaka?przod tez masz podlaczony przez wzmaka Bose?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało informacji podałeś co zmieniłeś na bosse same głośniki? całą instalację czyli głośniki, wzmak, sub i przeróbka instalacji pod aktywny przód? Co byś nie zrobił z bosse szału nie będzie i jeśli kolega ma rozsądnie zrobioną instalacje na niefabrycznych klockach zawsze zagra lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie do kolegi

ja zrobilem stage I narazie , musze sie wziasc za podlaczenie przodu

mozecie powiedziec jaki najlepiej kabel zakupic podwojne ekranowany (przekroj, producent) zeby nie bylo buczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...