Jump to content
IGNORED

[B6 AWX] Uchwyt tylnej klapy (bagażnika)


szuwaar

Recommended Posts

Witam,

Interesuje mnie numer klapy listwy którą otwiera sie bagażnik. Długa czarna listwa z lampkami, chwytem z mikro-stykiem i wejściem na klucz.

Audi A4 B6 AWX

1.9TDI 130km

Vin: WAUZZZ8EZ1A059472

Dziękuję i Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeśli myślimy o tym samym, to akurat kupowałem dla siebie taką listwę kilka dni temu. W starej tak się zapiekły śruby od oświetlenia rejestracji, że nie dało się ich za zadne skarby odkręcić więc zamówiłem nową gołą i przełożyłem do niej mechanizm zamka oraz wiązkę.

listwa.png

Nr z faktury

8E0 827 576 3FZ listwa uchwytowa

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Dokładnie o ten element mi chodzi tylko juz "uzbrojony" w element otwierający i inne akcesoria.Nie działa mi otwieranie bagażnika i muszę kluczykiem machać, dlatego potrzebuje kompleta listwę. Wiec czekam na następny numer :)

Pozdrawiam

Szuwaar

Link to comment
Share on other sites

A może padł ci siłowniczek zamka ??? Zobacz czy jest cykanie w klamce,jeśli tak to mikrostyk może być dobry.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli auto nie reaguje ani na klamkę ani na przytrzymanie środkowego przycisku w pilocie to zapewne problem będzie z siłownikiem a nie ze stycznikiem w klamce. W dziale zrób to sam opisany jest sposób naprawy siłownika.

Link to comment
Share on other sites

ja miałem ten sam problem i co sie okazało to przerwały się przewody idące do klapy bagażnika rozebrałem wiązkę i polutowałem przewody i jest ok myśle ze masz to samo bo ja tez wszystko najpierw sprawdzałem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...