Treść opublikowana przez Rafał83
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jest ze słupska witam
-
zapali i zgaśnie 1.8t aeb
a immobilizer brałeś pod uwagę może od obcina zapłon bo np przemieściła się pestka w kluczyku i nie łapie
-
Pomoc w sprawie sądowej
ale czy to były zakupy zrobione poprzez allegro bo jeśli tak to allegro tobie zwróci pieniądze za zakupy
-
Klapa bagażnika otwiera się tylko z kluczyka
ja obstawiam przerwane przewody w wiązce przechodzącej do klapy typowe w sedanie
-
Dziwny odgłos "bzyczenie" w kokpicie!!!POMOCY!!!!!dziwny dzwiek!!!!!
to co słyszysz to silniczki klimatronika
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
cześć kolego potrzebujesz jeszcze ten kabelek mam kabelek z pinem do odsprzedania
-
czym polerujecie ranty?
polecam papiery ścierne 400 800 1200 2000 i pasta AUTOSOL
-
Zmiana opon i buczenie łożyska???
sprawdź czy opona nie jest wyząbkowana
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Olej gościa on niema podstaw żeby coś ugrać na huki chce cię wziąść
-
AWX zapala i odrazu gaśnie
kolego miałem taki przypadek w golfie 4 też obstawiałem że to immo rozbierałem czyściłem sprawdzałem i nic też tak było raz działało wszystko ok a na następny dzień niemożna było odpalić albo do pracy pojechałem a po pracy nic nie odpala i w końcu znalazłem wysmażony przekaźnik pod maskom po wymianie problem znikną auto śmiga do tej pory
-
prośba o nr dekielków
Kolego zmierz średnice otworu suwmiarkom i wtedy poszukaj dekielków na allegro
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Witam wie może ktoś jaki model sprężarki klimatyzacji był montowany w a4b6 1.9 tdi awx z 2003 roku bo sprzęgiełko mam do wymiany i bym sobie zamówił tylko nie wiem jakie
-
Wycie z komory silnika
na napinacz zakłada się z góry klucz płaski 17albo 19 o ile dobrze pamiętam i wtedy go odciągasz i musisz zablokować
-
Tylne lewe drzwi nie otwierają się od wewnątrz
w drzwiach przy zamku jest taki przycisk przesuń go i pewnie drzwi się normalnie otwierać będą jest to blokada dla dzieci żeby drzwi nie otwierały
-
Spadek mocy : prośba o ocenę logów statycznych oraz dynamicznych
a sprawź sobie wszystkie wężyki podciśnień
-
Odcięcie przy prędkości ponad 210km/h i obrotach 4k - Notlauf ?
sprawdz podciśnienia ja tez tak miałem i winny wył kruciec w vacum pompie auto raz jechalo ok a raz muliło po zgaszeniu i odpaleniu zawsze moc wracała ale na chwile
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
ja u siebie zeskrobałem plastikową kartom i wypolerowałem szmatkom
-
Jaki nr czesci pas przedni a4b6 1.9 tdi awx Moze ma ktos sprzedac
dzięki kolego pomogłeś mi kupiłem właśnie pas przedni ale jest to towar deficytowy do 1.9 tdi
-
Jaki nr czesci pas przedni a4b6 1.9 tdi awx Moze ma ktos sprzedac
Może mógł by mi ktoś pomóc i podać nr katalogowy pasa przedniego,Wzmocnienia do a4b6 1,9tdi awx
-
Zaslepka ucha do ciagniecia z przodu zderzaka
54.27 zł w serwisie 50zł na allegro
-
[B6 AVF] Pas przedni
Witam masz kolego jeszcze ten pas przedni bo tez potrzebuje do 1.9 tdi awx
-
Przygasajace światla
ja też tak mam że światła mi przygasają w moim awx a pozatym to często mi się przepalają żarówki od świateł mijania zastanawiałem się czy nie od tego że przygasają
-
Huczy w kole
sprawdź czy nie masz wyząbkowanej opony
-
Szkoda parkingowa
myśle że z 1500zł dostaniesz
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja mam w moim a4 b6 1,9tdi awx 245 tyś śmiga aż miło