Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Audi A4 by omerta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać

Był golf 3 1.9TD po modach silnika, był komfortowy w202 na blosie. Teraz czas na audi a4 b6 1.9 101 kucy (AVB) kombi

Audi to 4.2004r, wersja standard, przebieg 293600tys (do końca serwisowany - Belgia). Auto proste, wszędzie ta sama grubość lakieru, silnik i turbo suche, tapicerka nie spanachana, plastiki bardzo mało powycierane (jak na ten przebieg).

Wypas:

- el szyby przód, tył korba

- el lusterka + podgrzewanie

- ABS

- ESP

- przód poduchy, kurtyny przód, fotele poduchy

- parktronic

- wspomaganie kiery (skórzana kiera)

- FIS

- centralka zamka

- tempomat (chyba to tempomat mała manetka pod manetką od kierunkowskazów)

- podłokietnik

- klimatronik

- głośniki + sub + Alpine iDA-X311

- bez znaczków na klapie :naughty:

a2df28878792ac80m.jpg

8b669a777932d056m.jpg

e62237dd05c3e43bm.jpg

0e907461201db257m.jpg

Plany:

- ciemne szyby (po zimie)

- chyba gałka zmiany biegów na .... zobaczę jakie są (ori) :przebiegly:

- może program

- może xenon

- może coś jeszcze się wymyśli - mam nadzieje że do niego jest więcej fantów niż do w202 :>

Opublikowano

fajny kolorek- tutaj będziesz miał duże pole do popisu z modami- możliwości jest multum- poczytaj tematy paru osób forum :good: :good:

to małe za kierownicą to tempomat :wink4:

Opublikowano

Dobry egzemplarz do modów :good:

Przebieg spoko, przynajmniej prawdziwy, gdyby kupił ten samochód jakis handlarz to zaraz po wjeździe do PL zostałby odmłodzony na 193600 tys :decayed:

Dbaj a autko przelata drugie tyle km :good:

Opublikowano
  • Autor

MARCIN607 powoli czytam i już mi się micha cieszy :evil: , choć mam mało czasu bo jeżdżę tym ''dużym" co za audi stoi (pierwsze foto), ale będzie sie coś szpącić - jest czym i jest gdzie :naughty: :naughty:Rapciuch-R1 tutaj z forum wie o co chodzi - dla chętnych foty można wysłać :evil:

Pawlo 2004 zgadzam się, taka prawda

Więcej fot zrobię jak aparata od Rapciuch-R1 wybłagam, bo moja cyfrówka czasy Gomułki pamięta :decayed:

Opublikowano

Zapodaj RNS-e zamiast alipne i środek auta od razu odżyje. Co prawda to jeden z kosztowniejszych modów bo jakieś 2500zł trzeba wywalic ale warto mieć navi i itp itd.

Jeśli jestes zwolennikiem alpine to mozesz te pieniadze zainwestować w skórę albo pakiet s-line zewnetrzny a wtedy autko będzie całkiem inaczej wygladało :good:

Opublikowano

ja za rns-e w stanie idealnym zapłacilem 1000 więc nie jest tak źle

Opublikowano

Gdzie to kradłeś?? :decayed:

ale dolicz do tego klimatronik, kosz 2 din, kable itp no i juz jest sumka jaka napisałem wyżej :)

Opublikowano
  • Autor

Pawlo 2004 żeby mieć radio 2din to w tym przypadku to muszę inne mieć klimatronika - tego od b7? Ten alpine to prezent mojego ojca dla mojej żony :> więc chyba ten alpine zostanie. U mnie chyba car audio zakończy się na wygłuszeniu przednich drzwi i wepchnięcie jakiś 16cm głośniczków - czekam kiedy żona przetestuje głośniki w aucie - bo już się wczoraj pytała ile i jakie są głośniki w audi :> W meśku było 10 seryjnych głośników więc wiecie o co chodzi... mojej żonie :)

Co do pakietu to tak sobie skromnie oglądam co i jak wygląda i czy trzeba zrobić ''skok na bank'' :cool1:

Tak szczerze myślałem wczoraj na temat:

- lotki

http://moto.allegro.pl/optyczny-dokladki-zderzakow-18815

- nakładki na pedały

http://moto.allegro.pl/pedaly-audi-a4-b6-b7-rs4-s-line-quattro-tfsi-tdi-i2052760922.html

http://moto.allegro.pl/oryginalne-nakladki-tuning-vw-audi-seat-skoda-i2075461233.html

ale nie wiem czy to nie wioska :confused4:

Fele najbardziej podobają mi się

http://moto.allegro.pl/asa-bbs-18-5x100-german-style-opony-rh-rotiform-i2051952601.html

http://moto.allegro.pl/bmw-e39-e38-e32-e34-ac-schnitzer-8-10-opony-pn-i2073391123.html

http://moto.allegro.pl/felgi-lorinser-nie-amg-nie-brabus-i2065766026.html

http://moto.allegro.pl/mercedes-brabus-felgi-18-polerowany-rant-i2032839663.html

Ale rozstaw śrub..., wiem wiem adaptery ale ET musi być spore :embarrassed: może wpierw poszukam jakiegoś zapachu do auta :rolleyes:

Opublikowano

Gdzie to kradłeś?? :decayed:

ale dolicz do tego klimatronik, kosz 2 din, kable itp no i juz jest sumka jaka napisałem wyżej :)

nie kupowałem klimatronika bo miałem wcześniej Symphony II

Omerta nie musisz kupować nowego klimatronika.

Wystarczy odpowiednio dociąć ten co masz. Jeśli zrobisz to fachowo to nie ma szans zauważyć różnicy :)

A kosz na 2 Din kupisz za 80 zł.

Rns-E za 1000 zł...

Da się. trzeba tylko cierpliwości w poszukiwaniu

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Też mam takiego radyjko Alpine tylko 311RR z czerwonym podświetleniem fajnie gra słuchałeś go na ori głośnikach przed zmianą ? :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dokładnie to mam dalej mam tego alpine z ori głośnikami

nowe foty, jak widać na niskim zawiasie

45ceb281764f08f5m.jpg

ed958af76dc37a85m.jpg

b9559aaab420cc71m.jpg

Opublikowano

podoba mi się kolor samochodu;)

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.