Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Radość z nabycia srebełka


ZYSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!!!!! :hi:

Na początek bez fotek (niebawem wstawie), chciałem się pochwalić nabyciem srebrnej gabloty Audi A4 B5 AFB

2,5 TDI. Praca tego silknika aż się chce słuchać....poprostu radośc :> . Mam go od dwóch tygodni jako drugi właścicel, naliczniku 176 tys a w rzeczywistości chyba 276 tys. Utrzymany jest na cacy co mnie dodatkowo cieszy. Jako, że jestem z Bystrzycy Kłodzkiej najbliższa stacja diagnostyczna jest we wrocławiu (okolo 100 km), jutro mam zamiar się tam wybrac na ul. Karkonowską celem sprawdzenia na kampie ....tak na wszelki wypadek co w trawie piszczy, może też uda się mi dowiedzieć soś wiecej o samochodzie tz o jego serwisowaniu w Austri, co i kiedy bylo wymieniane. Doczytałem, że są organizowane zloty...coś w okolicy muszę dla siebie wybrać. Od kilku dni sledze to forum....wspaniala sprawa...dużo ciekawostek, dużo fachowych porad.....pogratulować.

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę , że kupiliśmy ten sam model w tym samym czasie a i stan licznika mamy podobny .Podobnie jak Ty uważam , że 160 000 km w dziesięcioletnim samochodzie w większości przypadków to radosna twórczość . Kupiłem "instrukcję obsługi " i śledzę forum.

Ponieważ samochód jeżdzi i jest sprawny nie myślę wydawać w tym momencie forsy w serwisach .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...