Jump to content
IGNORED

[ALL] THE BEST Of 2012 - wydarzenie roku - zlot najlepszych aut w PL


MAPET

Recommended Posts

Witam

W imieniu organizatorów chciałbym zaprosić was na PIERWSZY ZLOT z cyklu

mapet-TUNIG SHOW The BEST Of

http://www.mapet-tuning.com/zlot/

plakat_www.jpg

14-16 września 2012 Wawrzkowizna

Zlot dla najlepszych projektów w PL dla aut:

Japońskich - BMW - VAG

http://www.facebook.com/events/343879088957144

Celem zlotu jest zgromadzenie w jednym miejscu fanatyków tuningu i ich wycackanych wozideł. Chodząc po forach internetowych zauważyliśmy zależność, że wiele osób zamyka się w kręgu ulubionej marki i nawet nie wie, że w PL są równie ciekawe "grube" projekty z innym logo w grillu lub na masce.

My - czyli grupa znajomych, pasjonatów, skupionych wokół portalu mapet-TUNING wraz z patronatem jakim otoczyła nas marka TRENDS, a dokładniej czasopisma Japan Trends, VW Trends i BMW Trends - podjęliśmy wyzwania postawienia obok siebie tych kilku na pierwszy rzut oka niezwiązanych ze sobą marek tylko po to, by zafundować Wam w jednym czasie i w tym samym miejscu ucztę dla oka w postaci dziesiątek perełek z polskiej sceny tuningowej...

Zlot nie ma na celu pokazania, którego producenta auta są lepsze i kto lepiej tuninguje samochody. Chcemy stworzyć niepowtarzalny klimat rodem z zagranicznych imprez, gdzie każdy uczestnik zlotu miło spędzi czas w gronie maniaków, a nie jak często bywa na masowych spędach - niespełna rozumu kierowców, co jeżdżą pod wpływem obwieszonym siatkami bolidem 1.3 i "palą gumę" na trawniku. Każde auto uczestniczące w imprezie otrzyma pamiątkowe wyróżnienie dla odznaczenia, że znalazło się w gronie najlepszych aut z PL... Dodatkowo oczywiście zostaną przyznane odznaczenia innego typu. Między innymi innymi najciekawszy silnik, wnętrze, koło czy zawieszenie.

Impreza odbędzie się celowo w Centrum Polski, by każdy miał podobną odległość do pokonania. Miejscem zlotu będzie ośrodek wypoczynkowy Wawrzkowizna w Rząsawie koło Bełchatowa. Sprawdzony przez nas dwukrotnie ośrodek z dobrym zapleczem noclegowym i ciekawym położeniem wśród lasów i zalewu. W ośrodku znajduje się restauracja i i inne punkty gastronomiczne. W związku, że znajduje się na terenie chronionym jest zakaz grillowania! oprócz wyznaczonego miejsca na ognisko, które odbędzie się w sobotni wieczór.

TU NAS ZNAJDZIECIE

http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=116445478534372577111.000483b7acbb30fc53769&ll=51.381638%2C19.35791&spn=0.149995%2C0.291824&z=11&iwloc=000483b7acbea5bfaf984

Zlot dla ekip aut zaproszonych i przyjętych po zgłoszeniu będzie trwał do godz 14 w piątek do 14 w niedzielę, a głównym dniem zlotu jest jak zwykle Sobota. W sobotę i w niedzielę na teren imprezy będą wpuszczani zwiedzający, którzy mogą przebywać na terenie w godzinach 10-20. Cena biletu dla zwiedzających to 5zł.

Dla aut uczestniczących będzie otwarta w piatek i w sobotę do godzin południowych na terenie zlotu minimyjnia mapet-TUNING powered by Meguiar's. Inne myjnie w pobliskim Bełchatowie. Cena za wjazd dla auta i kierowcy/właściciela wynosi 50zł i będzie pobierana do 20 lipca przelewem na konto. Każdy inny zlotowicz pomijając kierowcę / właściciela pojazdu ponosi opłatę wysokości 5zł przy bramce zlotowej.

Zapraszamy

[email protected]

Pozdrawiamy

ekipa The BEST Of

www.mapet-TUNING.com/ZLOT

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...