Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano!

Siedzę w domu, więc pokażę wam, czego posiadaczem się stałem :P

Mianowicie:

Volkswagen Polo 6n :gwizdanie:

mały popierdalacz, który cholernie mnie zaskoczył tym co potrafi :)

Silnik:

-1.0...? :gwizdanie:

Zawieszenie:

-wydaje mi się, że jest niżej, bo jest twardziej i fajnie w zakrętach trzyma, ale to zmierzę popołudniu

Kółeczka:

-letnie - Ronal czy coś 15", szerokości nie pamiętam ale chyba 7" z oponami 195/45, kolory jak na fotkach

-zimowe - stalówki z polo 6n2 z oponami 155/70/13r

Wyposażenie:

-abs

-2 poduszki powietrzne

-4 zagłówki

-centralny z pilotem

-obrotek

Zmiany:

-dach oklejony dwiema foliami w szachownicę

-róg maski też w szachownicę + krzyż

-lusterka w kolorze

-tylna szyba przyciemniona i pozbawiona wycieraczki

-tylne lampki oklejone na czerwono - tak mam czerwony migacz

-smoked front

-gril bez znaczka

-boczne migacze cleary

-jakaś śmieszna końcówka tłumika...

-dodatki we wnętrzy oklejone carbonową folią...

-radio pionek

-głośniki tylne kenwood'a 70W

-nowy mieszek

Mechanika:

-nowy filtr powietrza, kabinowy

-termostat

-zrobione hamulce

-panel sterowania nawiewem "nowy"

Plany:

no są, ale nie wiem jak to wyjdzie:

-LPG

-gałka biegów od 6n2

-szachownicę na dachu zastąpić czarnym połyskiem

-felgi chętnie zmieniłbym na jakiegoś bbs'a

-tłumik

-fril ori w czarnym macie

-tylna szyba nie przyciemniona

-licznik z 6n po lifcie

-polerka

-coś grającego w bagażnik :D

i coś jeszcze by się znalazło.

Poniżej kilka fotek, m.in. 180 000kkm :cool1:

Oczywiście większość zmian wizualnych została wprowadzona przez poprzedniego właściciela ;)

zdjcie0323j.jpg

zdjcie0320el.jpg

zdjcie0329n.jpg

zdjcie0330w.jpg

zdjcie0325g.th.jpgzdjcie0324.th.jpgzdjcie0333c.th.jpgzdjcie0337t.th.jpg

Opublikowano

No i okazało sie, ładne polo, tylko ten silniczek, musisz pierw auto wepchać na górke a potem ruszasz? nie no dżołk :tongue4: stylistycznie ładnie, te szachownice dodaja mu uroku, a przynajmniej go nie oszpecają. Oby sie nie psuło :hi:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

tylko ten silniczek, musisz pierw auto wepchać na górke a potem ruszasz? nie no dżołk :tongue4:

bezimienny - ty chyba nie wiesz co mówisz :naughty: nagram jakiś filmik :przebiegly:

dzięki :decayed:

Opublikowano

no chyba że masz coś z tym silnikiem zrobione, bo ja miałem ibizę 1.0 i wyprzedzałem z rozpędu albo w myślach :good:

jedyny plus jaki miała to fajnie na ręcznym się zawracało:)

Opublikowano
  • Autor

nie mam najmniejszych problemów z wyprzedzaniem :P

ciekawą sprawą dla mnie jest to, że na 5 biegu mogę jechać sobie 30-40km/h i nie ma żadnych szarpnięć a rozpędzanie z tych wartości też nie sprawia problemu, ostatnio wjechałem na rondo i z niego zjechałem na 5 biegu - rondo dosyć małe a 4 osoby na pokładzie miałem. :decayed:

Opublikowano

tak ale na 5 biegu przy 130 ile masz obrotów?

Ważne żebyś Ty był zadowolony ja mówię miałem i wiem jak to było u mnie mimo że katalizatora nie było wydech zluzowany i takie tam.

życzę samej frajdy i zadowolenia :hi:

Opublikowano
  • Autor

no wysoko, koło 3500rpm, 6 bieg by się przydał. ja mam katalizator i jeszcze nieszczelny wydech na złączu. :wink4:

Opublikowano

nie mam najmniejszych problemów z wyprzedzaniem :P

Chyba w przedziale 20- 50 kmh :gwizdanie: jeżdziłem takim polo i owszem, przy prędkościach miejskich jest to dość żwawe z racji krótkich przełożeń skrzyni, ale już od 70 kmh na 4 czy 5 biegu wymięka bo po prostu nie ma tam czym jechać.

Opublikowano

no wysoko, koło 3500rpm, 6 bieg by się przydał. ja mam katalizator i jeszcze nieszczelny wydech na złączu. :wink4:

czyli tak jak u mnie było w sunie to wszystko to samo co w ibizie,

ale czy to ważne ważne, ważne że jesteś zadowolony :good:

Opublikowano
  • Autor

panowie, mój mercedes miał 94KM. Tam to nie było czym jechać, ale za to jaki luksus :rolleyes: tutaj się ładnie zbiera ;) mówię, że problemu na trasie nie mam. Ścigać się nie ścigałem z nikim, więc nie mam konkretnego porównania. Wiadomo, w małym samochodzie też inaczej prędkość czuć. Zmierzę go do 100km/h przy okazji.

Opublikowano

nie oszukujmy sie ale 50 KM na 9xx kg + kierowca szału nie robi :naughty:

miałem ibize SDI 70 KM i wyprzedzanie ale z rozpedu i nie przy wiekszych predkosciach niz 100-120

Zmierzę go do 100km/h przy okazji.

`17 sekund :cool1:

Opublikowano
  • Autor

850kg :decayed:

w mercedesie miałem 16 sekund, nie możliwe, żeby tutaj było więcej. może to nie jest 1.0 :gwizdanie:

Opublikowano

może 1,4 lin 1,6 a w dowodzie masz tylko 1,o dla opłat :)

Opublikowano

850kg :decayed:

w mercedesie miałem 16 sekund, nie możliwe, żeby tutaj było więcej. może to nie jest 1.0 :gwizdanie:

To zobacz kurde w papiery, albo lepiej kod silnika co tam masz :przebiegly: 1.6 na monowtrysku pomimo tych 75 km nie chce za bardzo jechać, z małych VAG- owskich motorków to naprawdę dynamiczny jest ośmiozaworowy 1.4, nie mówię że szybki, ale na krótkiej skrzyni w ibi zasuwa jak rakieta i jak umiesz jeździć to nawet da się wyprzedzać. Możesz mieć tam to 1.4, dość często montowali go w polówkach.

Opublikowano

nie chce Ci zasmiecac ale ibiza 70 KM robiła w 16 sekund paczke, i jechała tak samo jak 1.4 w benzynie

czyli około 16 do paczki i 20 s na 1/4 mili

a to ten sam przedział wagowy

Opublikowano

Jeździłem polo z takim silnikiem. Tamten dodatkowo miał LPG i klimatyzację... Pamiętam że tym autem nie chciało się łamać przepisów, do 90 na trasie szedł ok, powyżej długo się rozpędzał i komfort jazdy że tak powiem pogarszał się.

Generalnie do latania wokół domu samochód dobry, ale robienie dłuższej trasy dość męczące.

Opublikowano

Z Mercedesa na takie gówno? NENDZA :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

Coś czuje że tam siedzi pod maską coś konkretnego :kox:

Opublikowano

Mój tata miał gorsze żółwie np Forda Escorta Kombi 1.8Diesele 60KM i Mercedes C220D 2.0D 75KM i dało się jechać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.