Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] jaki to klucz


robert3384

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

jak w temacie czy może ktoś wie jaki klucz muszę do kupić

dziś złapałem kapcie i w ferworze walki z kołem po dokręceniu zapasu nie wyjąłem nasadki ze śruby zabezpieczającej

może ktoś wie jaki to rodzaj i rozmiar klucza (nasadki)

z góry dziekuje :hi:

2070467148.jpg

czy lepiej kupić nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma zamka na kluczyk

chodzi mi o ta przejściówkę która jest zaznaczona zgubiłem ją i teraz nie mogę zamienić koła z zapasu na normalne ( zapas letni alus 16" , zimowe na stali 15") trochę nie bardzo tak jeździć.

chodzi mi o klucz (nasadkę) t.j splin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie na kluczyk. Nie, to nie jest spline. Jeśli nie zależy ci na tym zabezpieczeniu to jedź do wulkanizatora, ma specjalne klucze do takich spraw. Jeśli jednak chcesz żeby zabezpieczenie zostało, to szukaj używki na allegoro, albo ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

szkoda mi opon bo mają kilka miesięcy , a i alusy też nie są najgorsze więc wolał bym mieć takie śrubki.

tym bardziej że w mojej okolicy jakiś czas temu koła zaczynają zmieniać właściciela :gwizdanie: (głównie od fordów ale nie wiadomo kiedy zmienią się upodobania)

może coś takiego

http://allegro.pl/tuv-sruby-zabezpieczajace-chrom-vw-audi-fiat-inn-i2076300960.html

co sądzisz

może szału nie ma ale lepsze takie jak wcale

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojemu plastelina, gowno warte takie za 40pln

na jesieni ukrecilem nasadke z srub za ktore ponad stowe dalem:/ jak pojechalem z tym do wulkanizatora to mnie wybrechtali ze co ja za shit mialem zalozony.

teraz jest lepiej, ale i zestaw drozszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem taki sam problem....zmiana koła....szybko, szybko i przejściówka zgubiona :wallbash:. Jeździłem do różnych ASO ale nic nie mogliśmy przypasować bo widocznie jakieś nie ori te śruby, kupiłem modeline, trochę się pomęczyłem ale zrobiłem wzór i ślusarz mi dorobił :good:. Zrób kolego tak jak radzą też wyżej....jedź do ASO powinni coś przypasować jeśli masz ori te śruby.....powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to śruba zabezpieczająca, każda nasadka ma trochę inny wzór wieloklina. Do tego nie dokupisz pasującej nasadki bo wtedy co to by było za zabezpieczenie?

Tylko wbicie dużego klucza gwiazdowego pozwoli to wykręcić lub jakiś patent dobrego wulkanizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w ASO krzyczą 250zł za komplet bo samych nakładek nie można zamówić.

przejeżdżałem wczoraj obok szrotu i stała a4 muszę w tygodniu podjechać i zapytać może będą mieli.

a jak nie to kupie zwykłe śruby i będzie bez problemu.

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 18:47_________________________________________________

Sprawa rozwiązana :> zakup na szrocie za 50zł (komplet 4 śruby i 2 nasadki) i na dodatek takie same jak poprzednie :good:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w ASO krzyczą 250zł za komplet bo samych nakładek nie można zamówić.

przejeżdżałem wczoraj obok szrotu i stała a4 muszę w tygodniu podjechać i zapytać może będą mieli.

a jak nie to kupie zwykłe śruby i będzie bez problemu.

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 18:47_________________________________________________

Sprawa rozwiązana :> zakup na szrocie za 50zł (komplet 4 śruby i 2 nasadki) i na dodatek takie same jak poprzednie :good:

:hi:

Te zabezpieczenia sa o dupe rozbić.

Kupilem nowki i szwagier do swojego mondeo tez i co..... pasowala jego na moje.

To zabezpieczenie to lipa wiec jak ci zalezy na felgach to kup cos drozszego z bardziej wyszukanymi kombinacjami naciec na srubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...