Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Prosze o ocene logow statycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Znajomy poprosil mnie o ocene logow statycznych objawy: straszne drgania budy powyzej 1500rpm,silnik chodzi wmiare rowno jak na PD,na wolnych nie rzuca.Wszystko chodzi w trybie awaryjnym,skrzynia(automat),abs.W skrzyni i abs 18265-sygnal obciazenia z jednostki sterujacej silnikiem

w silniku bledy wszystkich czterech pompowtryskow-przekroczna granica regulacji.Auto ma slaba moc,i skrzynia zaczela drgac.Niby to sie stalo z dnia na dzien ale watpie.Auto pali bez problemu i nie dymi.

Logi jak jeszcze nie jest w trybie awaryjnym:

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70400.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70401.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70402.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70403.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70404.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70405.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70406.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70407.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70408.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70409.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70410.html

Tutaj zrobilem dodatkowo log na postoju przy 2000tyś obr.Zaraz wyskakuja wszystkie 4 bledy pompek

Grupy: 023,013,001 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70411.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/patrykziomn11_70412.html

Dziwna bardzo sprawa jest.Auto nieraz ma 900 a nieraz 800 obrotow.Dziwi mnie to strasznie przyklad odpalam zimny silnik temp silnika 55stopni i nagle spadek na 819obr,a mial 903.Poznij odpalam goracy silnik ma 900 obrotow i znow spadnie na 800.Nieraz dawka w 001 na rozgrzanym 10mg nieraz 7mg.I nie zalezy to od tego czy pompowtryski beda w trybie awaryjnym czy nie.

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 15:24_________________________________________________dodam ze listwa i kostki do pompowtryskow wyczyszczone i pozaginane blaszki-nic nie pomoglo :hi:

Na moje to pompki sie koncza,ale zawsze moze ktos cos ciekawego powie

Opublikowano

może oringi na pompkach :mysli: widać, że coś się dzieje na 3 cylindrze i bipy wysokie

Opublikowano
  • Autor

a korekcje tak sa przez chwile.A nieraz wszystkie po 0.5mg.Myslisz ze oringi?? troche watpie,niewiem czy cale pompki nie sa do wymiany

Opublikowano

jak nie wyciągniesz pompek to się nie dowiemy

opcja umierających pompek też jest możliwa

Opublikowano

PD przenoszą się do krainy wiecznych snów...

Opublikowano
  • Autor

tak mi sie wydaja wlasnie.Dodatkowo dodam ze wymieniany byl olej i wlany zostal 10w castrola wlasnie przed tymi cyrkami

tam siedza 038 130 073 F?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.