Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Glebienie - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładaj monroe reflex:

oś przednia: E2054

oś tylnia: E1284

Chyba ze chcesz coś lepszego i zarazem droższego to bilstein B8 ale to kasa 2x wieksza

Opublikowano

jak już to tylko bilstein :good: wiele osób chwali, negatywnych opinii nie słyszałem a na monroe owszem

Opublikowano

Poczytaj forum, najwiecej opini negatywnych jest właśnie na bilstein. Teraz bilstein to nie to co dawny bilstein. Wiele juz było przypadków ze nowe amortyzatory stukały. Pozatym bilstein b8 (bo takie nalezy załozyc do -30 to powiedzmy sobie dość duże pieniądze. A monroe reflex to koszt ok 220 szt.

Opublikowano

Ja założyłem einbaha -30mm + bilstein b4 do obniżonych zawieszeń i powiem ci że pieknie leży przód troszkę niżej niż tył, a twardośc troszkę większa niż na 1BA

Bilstein b4 to seryjny amortyzator to seryjnej wysokości sprzężyny. Do obniżonych zawieszeń jest B8

najpierw sobie trzeba poczytać o Bilstainach B4 bo są dwa rodzaje do zwykłych zawieszeń i do obniżonych mają inną numeracje skrócony skok i są to zamienniki ori np. s-line sahs tak więc poczytaj i później się wypowiedz, bo jak byś czytał to byś wiedział że istnieją jeszcze B6 które są sportowymi amorami z możliwością regulacji w serwisie Bilstaina, a B8 to już jest totalny sport z ustawieniem twardości zawieszenia a nie tylko ilości obniżenia.

Pozdro i miłej lektury na ten temat w google

dla przykładu

http://amortyzatorysklep.waw.pl/index.php?m=ass&s=2nio6b1wwq1abk1mlad0q1ic50x8124m&id_ass=47073

Opublikowano

Witam, a co myślicie o Eibach B12 Pro-Kit -30/30 (amortyzatory Bilstein (chyba B6 albo B8) + spręzyny Eibach) czy jak już szaleć to zakładać Eibach B12 Sportline 45-50/35-40? TYlko czy nie będzie za nisko i za twardo?

http://eibachpolska.pl/produkty-zawieszenia-(kity)-b12-sportline-(nowosc)-m-51.html

http://eibachpolska.pl/produkty-zawieszenia-(kity)-b12-pro-kit-(nowosc)-m-50.html

Opublikowano

Ja założyłem einbaha -30mm + bilstein b4 do obniżonych zawieszeń i powiem ci że pieknie leży przód troszkę niżej niż tył, a twardośc troszkę większa niż na 1BA

Bilstein b4 to seryjny amortyzator to seryjnej wysokości sprzężyny. Do obniżonych zawieszeń jest B8

najpierw sobie trzeba poczytać o Bilstainach B4 bo są dwa rodzaje do zwykłych zawieszeń i do obniżonych mają inną numeracje skrócony skok i są to zamienniki ori np. s-line sahs tak więc poczytaj i później się wypowiedz, bo jak byś czytał to byś wiedział że istnieją jeszcze B6 które są sportowymi amorami z możliwością regulacji w serwisie Bilstaina, a B8 to już jest totalny sport z ustawieniem twardości zawieszenia a nie tylko ilości obniżenia.

Pozdro i miłej lektury na ten temat w google

dla przykładu

http://amortyzatorysklep.waw.pl/index.php?m=ass&s=2nio6b1wwq1abk1mlad0q1ic50x8124m&id_ass=47073

Pokaz mi gdzie pisze na str bilsteina ze B4 są 2 wersje do krótszych i normalnych springów. Wiem ze są B6 które Bilstein zaleca tez do standartowej wysokości a tylko w przypadku B8 mówi krótszych spręzynach.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

przecież już podałem tobie link ze sklepu blinstaina w Polsce http://amortyzatorysklep.waw.pl/index.php?m=ass&id_ass=47073 i tam jest napisane że do zawieszeń sportowych

---------- Post added at 09:17 ---------- Previous post was at 09:11 ----------

a tu masz ten sam amor tylko do standardu http://amortyzatorysklep.waw.pl/index.php?m=ass&id_ass=47075

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.