Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam dobrego blacharza w 3-mieście


Rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w niedzielę wieczorkiem debil w służbowej corsie :evil: uszkodził mi moją A4. mam do wymiany zderzak , prawy reflektor i kierunek. Mam w związku z tym pytanka:

- może znacie w 3-mieście albo okolicy jakiegoś porządnego blacharza-lakiernika - nie chcę żeby moje autko wyglądało pózniej jak krowa w różnych odcieniach

-czy do mojego auta - model z listpada 1998- będzie pasował zderzak od nowszego modelu?

Liczę na Waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w niedzielę wieczorkiem debil w służbowej corsie :evil: uszkodził mi moją A4. mam do wymiany zderzak , prawy reflektor i kierunek. Mam w związku z tym pytanka:

- może znacie w 3-mieście albo okolicy jakiegoś porządnego blacharza-lakiernika - nie chcę żeby moje autko wyglądało pózniej jak krowa w różnych odcieniach

-czy do mojego auta - model z listpada 1998- będzie pasował zderzak od nowszego modelu?

Liczę na Waszą pomoc

Cóż nie poradzi się na takie zdarzenia

Zderzak jak złamany to wycenią do wymiany jak zarysowany tylko to lakierowanie. A błotnik i wzmocnienie przednie całe???? ogólnie dobrze sprawdz auto aby wytkąć przy wycenie wszystkie szkody jedna krata boczna w zderzaku to w ASO ok. 65 zł. Jeśli chciałbyś coś zyskać przy wycenie to zamieszaj że to lakier perłowy. Co do zakładów to mogę polecić ale w Elblągu.

Zderzak z II liftu jest inny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym polecaniem blacharzy, lakierników to według mnie różnie bywa...

Spróbuj w Auto-Narloch w Mostach pod Gdynią (jak się jedzie do Redy)

http://autonarloch.pl/index2.html

http://www.autonarloch.gd.pl/

to jest jak się jedzie od Gdyni zaraz za tablicą Mosty :

http://maps.google.com/?ie=UTF8&z=14&ll=54.609012,18.497028&spn=0.019784,0.058537&om=1

zzzzzzzab2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie poradzi się na takie zdarzenia

Zderzak jak złamany to wycenią do wymiany jak zarysowany tylko to lakierowanie. A błotnik i wzmocnienie przednie całe???? ogólnie dobrze sprawdz auto aby wytkąć przy wycenie wszystkie szkody jedna krata boczna w zderzaku to w ASO ok. 65 zł. Jeśli chciałbyś coś zyskać przy wycenie to zamieszaj że to lakier perłowy. Co do zakładów to mogę polecić ale w Elblągu.

Zderzak z II liftu jest inny!

Dziękuję za radę ad zderzaka.Szkoda że ten po lifccie nie pasuje bo jest ładniejszy.

Zderzak jest połamany i do wymiany . wzmocnienie i błotnik całe. Rzeczoznawca juz wszystko widział teraz mi to wycenia. Ogólnie gość był w porządku i specjalnie nie kombinował. Dopisał do wymiany cały zderzak , kratki i nakładkę - tą pod zderzakiem.

Co myślicie o wstawieniu innych kierunkowskazów?- mam białe ,dymione, ale bardziej podobają mi się gładkie dymione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudolf, po pierwsze to nazywaj jakos konkretnie tematy, zeby bylo wiadomo o co biega.

Co do zderzaka to sadze, ze po malej przerobce pasowalby ten po lifcje. Chyba wystarczy przerobic boczne mocowanie i to wsio, ale pewien nei jestem.

Na Twoim miejscu jecli juz masz do wymiany lampe i kierunek to kup sobie lampy po lifcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lamp to tu masz pokazane jak Xenonki zalozyc, ale to podobne reanko http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=2783

Wiecej powinienes znalezc na forum za pomkozca szukaczki.

Co do zderzaka to nie wiem za bardzo. Trzeba chyba przespawac, przemoncic ucwyty boczne w zderzaku. Reszta powinna pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyceny: nie wiem jak zderzaki ... tam pod spodem są takie odboje, do nich też mocuje się zderzak powinny też być uwzględnione, pozatym jak częśc dolna (spojer) przedniego zderzaka, też bym może sie upierał przy wymianie, pozatym śruby i kołki ... są w ASO cholernie drogie. Jak będzie wycena poproś o wgląd w dokumentację a najlepiej jej kopię. zobacz jak policzyli i co (ile za roboczogodzinę!?) ... następnie udaj się do kogoś znajomego od wycen i niech na to zerknie. Tu nie ma co się szczypać wytykaj wszystko to jeszcze na tym zzyskasz może. A i nie kkep rejestracji - przysługuje ci wymiana na nową.

Co do zderzaka - jak masz namiar na taki po lifcie czarny (bez potrzeby lakierowania) to bym go kupił.

Jeśli byś chciał ten po 2 lifcie to czekało by cię zmiana zawiesia z boku, wówczas dobrze by się pokusić o rezanie malutkie błotkika od środka i montaż lapa z 2 liftu ... no i w zdarzaku masz odrazu halogeny. Niestety nie da sie nie zauważyć że w aucie coś było kombinowane!!! a ja już bym takiego nie kupił. Dla manie tylko orygnał nawet po małej przygodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur,

trochę racji masz... więc raczej zostanę przy seryjnym zderzaku.

Reflektory zmienię chyba na soczewki z gładkim szkłem.

Mój a4 jest czerwony więc chętnie kupię zderzak w tym kolorze- gdybyś miał jakiś namiar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...