Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Nie działa prędkościomierz i obrotomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem. Otóż w sprowadzonym audi nie działa obrotomierz ani prędkościomierz. Co najdziwniejsze raz gdy zapaliłem silnik zaczął chodzic obrotomierz a po jego ponownym włączeniu juz nie działał a jego wskazówka tylko drżała. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją ? Prosiłbym o jakies wskazówki jak to naprawić :)

Opublikowano

lepiej nic nie pisz jak masz bzdury pisac

Przepraszam :notworthy:

Opublikowano

tam nie ma żadnych linek :decayed: tylko elektryka, podłącz VAG i sprawdz 17 Instruments czy są jakieś błędy

Opublikowano
  • Autor

No więc tak: nie bardzo kumam o co chodzi z tym VAG i raczej tego nie posiadam. Prosiłbym o szersze instrukcje.

Opublikowano

No więc tak: nie bardzo kumam o co chodzi z tym VAG i raczej tego nie posiadam. Prosiłbym o szersze instrukcje.

chodzi o interfejs diagnostyczny i program vag com którym mozesz łączyc sie z autemdiagnozujac usterki i nie tylko :wink4:

poszukaj w FAQ diagnostyka vag

Opublikowano

poszukaj ludzi w twojej okolicy może ci ktoś pomoże w diagnostyce jak posiada VAGa

Opublikowano

ja mam ten sam problem ale zauwazylem ze stalo sie to dopiero po tym jak zmienialem zarowki od oswietlenia czy moze to byc spowodowane tym ze nie wszedzie sa takie same tzn jedne mam 1.1 W a drugie 1.2W???Narazie jezdze bo to nie dokucza ale mozliwe ze siadzie w trasie a wtedy za mandat zabule 10 razy tyle co naprawa;(

Opublikowano

ja mam ten sam problem ale zauwazylem ze stalo sie to dopiero po tym jak zmienialem zarowki od oswietlenia czy moze to byc spowodowane tym ze nie wszedzie sa takie same tzn jedne mam 1.1 W a drugie 1.2W???Narazie jezdze bo to nie dokucza ale mozliwe ze siadzie w trasie a wtedy za mandat zabule 10 razy tyle co naprawa;(

Zobacz czy masz dobrze wtyki powpinane do licznika bo tu może być przyczyna, a nie w wartościach mocy zarówek co za tym idzie jasność świecenia.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 17:56 _________________________________________________

poszukaj ludzi w twojej okolicy może ci ktoś pomoże w diagnostyce jak posiada VAGa

Z pomoca nie będzie trudno jak ma w profilu miejsce pobytu: POLAND :polew: :polew: Sorry za OT

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć - wpadnij na nasz spot Świdnicki 11-go maja

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie_najblizsze_spotkanie_11_maja_2008_1400-t23933.1080.html

...mam VAG - podłączę i odczytam Ci te błędy (jeśli wytrzymasz do tego czasu). Nie powiem co mu dolega ale dostaniesz plik z błędami, a do nich pomoc na 100% znajdziesz tu na forum. Nie jestem specem ale albo kabelki przy stacyjce, albo czujnik prędkości w silniku albo może jakiś bezpiecznik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.