Jump to content
IGNORED

[ALL] Angel Eyes LED z ACRYLU

kiblos
 Share

Recommended Posts

Mnie się nawet podoba, tylko mam małe obawy czy jak rozmontuję reflektor, aby to założyć to czy nie stracę na jego szczelności i będzie mi później np parował, kurz się zbierał... :mysli:

Mi to sie nie podoba.. :) (bo to nie BMW)

no ale jak sie chlopakowi podoba, to czemu nie, my mozemy sie tylko wypowiedziec a ostateczna decyzje podejmie sam, chyba ciekawie by to wygladalo, a co do montazu to tz mam watpliwosci, zle potem lampe zlozysz i bedziem parowac, chyab ze jest sposob bez rozbieranie... w kazdym badz razie ja go nie znam... :decayed:

No nie :kox: mi o brweki jadą a takie cus chcą kupować :> przecież to się spali bo 2 tygodniach. Jak juz chcecie ringi to FK całe z ringami .To samo monotwał mój kuzyn do A3 (nie przyznaje się do niego ale w tym wypadu trzeba :gwizdanie: ) padły po dwoch tygodniach i lampy jeszcze do tego parowały teraz ma FK od roku i siwecą za***iście :wink4: jak na ringi . Ale moda na ringi juz mineła i tak jak napisał ykkaudi to nie BMW :thumbdown:

Ale właśnie tu nie chodzi o to czy jest na coś moda, tylko co się komu podoba. Często tu czytam jak ktoś zadaje pytanie w stylu jak coś założyć, a inni mu odpisują że po co to robić skoro tak będzie brzydko...

A brat jak założył to nie miał później problemu z parującą lampą :?: