Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ciężko odpala gdy stoi całą noc


insecto

Rekomendowane odpowiedzi

po zostawieniu auta na cala noc gdy rano chce zapalic to bardzo dlugo kreci zanim zapali wczesniej kolega zmienial filtr paliwa!mogl cos zle tam zrobic?? podaczas jazdy przy wiekszych obrotach lekko przerywa moze ktos wie co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio podobny problem prócz tego przerywania, rano strasznie długo kręcił. na cztery świece trzy zmarły, po wymianie inne autko. a przy wymianie kolega zalał nowy filtr paliwem? bo może zostały jakieś resztki powietrza... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź jeszcze osadzenie zaworka zwrotnego w filtrze lub mocowaniu filtra - może schodzi paliwo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak filtr byl niby zalwany!!kurde niech sie troche cieplej zrobi bo nawet nie mam gdzie tego sprawdzic!!dzisiaj wjechalen na A2 i powoli przyspaieszalem i bylo dobrze rozbujal sie do 180lekko oczywiescie gdy juz temp miala 90!!ale odpalalem go pod praca znow mega dlugo krecil i pozniej pow 3tys obrotow dziwnie chodzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zostawieniu auta na cala noc gdy rano chce zapalic to bardzo dlugo kreci zanim zapali wczesniej kolega zmienial filtr paliwa!mogl cos zle tam zrobic?? podaczas jazdy przy wiekszych obrotach lekko przerywa moze ktos wie co to moze byc??

Czy wczesniej tego nie bylo, tylko zaraz po wymianie filtra?

I jakiej firmy filtr zostal zamontowany?

Dolewales cos do paliwa na zime?

sprawdź jeszcze osadzenie zaworka zwrotnego w filtrze lub mocowaniu filtra - może schodzi paliwo :mysli:

A maja AFN, zaworek zwrotny...? Nie wiem, dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...