Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak jest umocowane sitko w zbiorniku płynu wspogania?


Samuray-X

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem małe problemy z wyjącą pompa wspomagania.

Robiłem dolewkę/wymianę płynu i ruszyłem sitko.

Teraz pływa sobie po całym zbiorniku a ja zastanawiam się jak je wcisnąć we właściwe miejsce ... :wallbash:

Ma ktoś może jakiś rysunek czy też zdjęcie jak to sitko powinno byc umiejscowione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tez ten problem.

sitko mi latalo to calkiem wywalilem, ale bez niego jakos dziwnie glosno uklad chodzil :confused4:

wiec wyciagnalem zbiorniczek, porzadnie wymylem i jakos wpasowalem to sitko spowotem na klej super glue. wspomaganie ucichlo :>

nie pamietam juz dokladnie jak to szlo, chyba scianka na pionowo szla a sitko na poziomo,

zreszta jak umyjesz zbiorniczek to powinienes widziec jak to siedzialo bo sa tam bodajze jakies rowki do osadzenia, ale nie jestem pewien, powinines dac rade :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyjmę zbiorniczek i go rozbiorę to pewnie będę wiedział, ale nie chce mi sie go wyjmowac w te mrozy :tongue4:

Chciałbym go jakos palcami ustawić i umocować, myślę ze to byłoby możliwe, problem w tym że nie wiem którą płaszczyzna gdzie dlatego proszę o foto lub rysunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia...

dla mnie bez wyciagania to bylo nierealne latem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamałeś mnie ;(

Czyli będzie sobie tak latać do kwietnia ...

Pamietasz przynajmniej czy ta plastikowa ścianka szła pionowo w dół czy górę?

Po której stronie zbiorniczka??

To że sitko musi byc poziomo to pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sitko_a4.jpg

musisz je tak umiejscowic by nie przeszkadzalo bagnetowi i sztywno siedzialo ruszajaćź je od góry palcem da sie wyczuć ten moent kiedy się zablokuje w tych malych prowadniczkach.... :hi:

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 18:22_________________________________________________ja dałem go ustawić na -minus 15 stopniowym mrozie:) lepiej to ogarnąć bo pompa cierpi uklad sie zapowietrza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:kolego miałem ten sam problem, ale jest tylko jedna możliwość inaczej nie pasuje .Stojąc przy zbiorniczku po odkręceniu korka musisz wyciągnąć najlepiej strzykawką płyn. Po prawej stronie wewnętrznej zbiorniczka na ściance jest nacięcie (ograniczenie) i sitko pasuje tylko w jeden sposób krótkim ramieniem z siatką do góry natomiast dlugi bok również z siatką ze strony wewnętrznej zbiornika i tak przy pomocy ciękich długich kleszczy jesteś w stanie umieścić ten element przez otwór korka w odpowiednim miejscu tylko uwaga na siatke powodzenia. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...