Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika


Matek9292

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam sedana.nie moge otworzyć bagażnika,pompka pompuje przy otwieraniu na zamku odczuwalny jest opór przy naciskaniu ale i tak sie bagażnik nie otwiera. nie posiadam klucza do bagażnika wiec prosze nie pisać zeby otworzyc kluczem. Wiem że w bagażniku jest pompka która zamyka wszystkie drzwi i bagażnik,jakbym w ,któryś drzwi zdjoł ten przewód i zassał albo dmuchnoł to czy bagażnik by sie otworzył?? jakie rady??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już ten temat omawiany. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6137.0 Czytałem go nawet wczoraj, bo miałem ten sam problem. Ale parę razy otworzyłem i zamknąłem wóz z kluczyka w drzwiach i puściło... oczywiście WD 40 Twoim przyjacielem jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety podobnie mialem ;/ i okazalo sie ze mi ciegno spadlo z zamka niestety skaczylo sie tak ze zamek wbilem do srodka i otworzylem palcem . bo nei moglem sie dostac do baghaznika poniewaz mam scianke grodziowa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest problem jak się nie ma składanej kanapy.... Tak jak u mnie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja też nie mam składanej, ale ostatnio zrobiłem sobie otwór na narty i już raz się przydał jak bagażnik nie mógł się otworzyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dawno mam dostęp od środka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamek nie działa bo mam nie ten kluczyk.podobno AUDI robiło tam jakieś kluczyki i niektóre nie pasuja do bagażnika.Tylko jak ja go wbiję to wtedy a nóż może się uda otworzyc klape albo nie,zalerzy to chyba od tego jak zamek wpadnie do środka-tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chu* z tym zamkiem jak wpadnie najwazniejsze jest ciegno a ciegno ci tylko wypadnie z zamka bo ono jest bodajrze na wcisk .. zamek ci poleci a ciegno ladnie zostanie (to jest to ciegno ktore idzie z klapy dolnego zamka do gornego co otwierasz ) i tylko wsadzisz palcva w otwor i pociagniesz je do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem też problem z zamkiem bagażnika ale jak się okazało to zamarzł bo dostała się woda a auto trzymam pod chmurką. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem też miałem problem z zamkiem w kalpie bagażnika, bo słychać było jak się otwiera ale jak przyciskałem żeby otworzyć to niestety nic się nie działo, w moim wypadku wystarczyło zamek wyciągnąć (bardzo prosta operacja) a następnie wyczyścić go i teraz już po problemie :decayed:

czemu ja nie zrobiłem tego wcześniej, a tyle razy bagażnik był potrzebny i się nie chciał otworzyć a wystarczyło zamek przeczyścić :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz zamarznięty....spróbuj auto na noc dać do garażu, aby odmarzło i jak otworzysz bagażnik to wtedy wyciągnij zamek, a jak nie masz garażu, to hm...może ciepła woda ? jakiś preparat do odmrożenia zamków ? w sumie nie wiem czym bo ja poczekałem i w sumie odmarzł sam, bez mojej ingerencji....a w ogóle wciska Ci się ten przycisk (zamek) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...to nie ciekawie to wygląda...obawiam się że będziesz musiał włożyć śrubokręt i uderzyć w niego aby zamek do środka wbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...