Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Woda się leje z rury


krystek25

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem, mianowicie: z ruru wydechowej leje sie jak z kranu, np. wystaczy za zatrzymam sie na parkingu, zosawie włączony silnik i wyjde z auta to tak chlapie ze po chwili jest juz mała kałuża, mam zamontowana sekwencje ale do pracy mam 1,5 km to nawet jej nie włączam,

czym to moze byc spowodowane, czy jest to oznaka jakiejs awari silnika, albo układu wydechowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales dodac ze przy LPG jest o wiele wiecej wody w wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to norma ale sie przeraziłem gdy wjechałem do garazu podniosłem maske i przy wączonym silniku pare minut w nim szperałem ale jak go zgasiłem i chciałem zamknac garaz to nie mogłem pojąćskąd ta kałuża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales dodac ze przy LPG jest o wiele wiecej wody w wydechu :)

zgadzam się tu z kolegą że przy LPG jest więcej wody. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wyniku spalania gazu powstaje sporo wody (stąd ta "ekologia"), a że jest dość zimno, woda się szybko skrapla i kapie. U mnie jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą przy LPG i krótkich odcinkach woda się zbiera, trzeba albo wyskoczyć na trasę, albo dać trochę w palik........... sposobem jest jeszcze mały otwór w tłumiku w najniższym punkcie żeby woda mogła wypływać. Miałem ostatnio taka sytuację że woda zamarzła mi w tłumiku (-20C krótkie odcinki), auto zaczęło dziwnie brzmieć, strasznie głośno buczało, wjechałem do ciepłego garażu, auto rozmarzło a następnego dnia po wywierceniu otworu wyleciał 0.7L WODY :> masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej lub później mógł jeździć, a woda nie odparowała heheh :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na warsztat przywiezli A4 1,8 z LPG ktore nie mialo wogole mocy zeby ruszyc , po diagnozie okazalo sie ze mial tyle wody w wydechu ktora zamarzla i calkowicie zatkala wydech :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...