Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

killerwik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez killerwik

  1. killerwik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany pytanie po odpięciu aku nie slychac nic w glosnikach radio działa normalnie wszystko wyswietla i wyszukuje ale jest cisza o co kaman ????
  2. Witam, mam taki problemik ze od jakiegos czasu Radio przestalo znajdowac i odtwarzac stacji radiowych, podlaczylem Vag-a i wywalilo blad 856-Blad anteny w Radiu ... niebardzo chcialo mi sie szukac i zamiast wtyczki antenowej wsadzilem kawalek kabelka i zaczalo grac,, tak zostawilem i jezdzilem na tym ale po wyjechaniu za miasto juz slabo bylo i chcialbym to jakos spowrotem uruchomic tak jak bylo tylko pytanie co moze byc walniete ???? wzmacniacz antenowy ?? czy cos innego ?? Jak go sprawdzic ?
  3. No i komp nie widzi zadnych zmian na czujniku, wypiolem wtyczke i zwarlem ja i tez caly czas na vagu Load 100% i nic sie nie zmienia .... jakies pomysly ?? moze ktos wie jakie to piny ida do kompa od tego czujnika?? bo nie wime czy wina wiazki czy kompa czy jeszcze cos innego ????
  4. killerwik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany prosze o podpowiedz w ktorej grupie na vag-u jest podglad na czujnik polozenia pedalu sprzegla w 1,8T ??
  5. Mam podobny problem w B6 1,8T, jak zmieniam bieg to przy wcisnieciu pedalu sprzegla obroty podbija o okolo 300obr. , i ta k za kazda zmiana biegu, na vagu wywalilo cczujnik pedalu sprzegla, wyjalem go i faktycznie sie rozpadl, zamowilem nowy z ASO, po wlozeniu go nic sie nie zmieniło.... Teraz pytanie w ktorej grupie na vagu jest podglad na ten czujnik czy dziala czy nie ???
  6. to moze sprobuj i zobacz co sie bedzie dzialo, w niczym nie szkodzi sprobowac
  7. Sendit.pl cenowo chyba najlepszy dla chlopa z ulicy , i sami zabieraja pake
  8. Przy ET47 spokojnie 12-15mm zakladaj i nic nie bedzie wystawalo
  9. i to nie tylko w tym temacie jak widze
  10. killerwik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Tos odswierzyl kotleta
  11. A wogole na zapalonym silniku jak zdejmuszesz waz od nagrzewnicy to leci plyn ?? wedlug mnie albo zapowietrzony dalej albo zapchana nagrzewnica ale to zrob jak pisali waz z wodsa pod cisnieniem w nagrzewnice i przeplukaj
  12. A co w tym dziwnego ???? jemu to bez roznicy , co mu bedzie niby ??? obrazi sie ??
  13. Na allegro masz nawet tu : ADAPTERY DYSTANSE 20mm ZMIENIAJĄCE ROZSTAW ŚRUB!!! (3068987447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  14. A pali ciezko na PB czy na LPG z rana ?? probowales odpalac naa LPG odrazu ??
  15. Ja gdzies powinienem miec slizgi do S4 przedliftowe, te wydaja sie takie same, jak sprawdze to ci odpisze
  16. Koło bedzie robic robote, czekam na foty na aucie
  17. ale amatorsko to wypiaskujesz nawet na 200l, poprostu dluzej to bedzie trwalo i tyle, na duza skale trzeba odpowiedni sprzet....
  18. heh za 50zl to ja S4 320KM robie na gazie 120km po miescie
  19. A moze gdzies parownik puszcza gaz w podcisnienie i tez tak bedzie ....
  20. Anant i sedan maja te same podnosniki szyb, drzwi sie roznie tylko tylne ale gorą tylko
  21. nic nie trzeba wyjmowac, zrob jak ci pisali przyloz wieksza nakretke w srodku naspawaj migomatem, i odrazu powinna pojsc jak sie calosc nagrzeje, chila moment i po bulu
  22. Ostatnio na warsztat przywiezli A4 1,8 z LPG ktore nie mialo wogole mocy zeby ruszyc , po diagnozie okazalo sie ze mial tyle wody w wydechu ktora zamarzla i calkowicie zatkala wydech :>
  23. A ja bym stawial ze cewka , z nimi jes ttak ze niby wszystko dziala na PB ale na LPG nie do konca , to tak ja k z przewodami na PB sa dobre przeciez auto jedzie a po zalozeniu gazu wychodzi ze wcale tak nie jest...
  24. przy terazniejszych mrozach 20-22l/100km , nigdy nie mialem takiego jeszcze spalania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.