Treść opublikowana przez killerwik
-
B8 TrOOOOp
Pany pytanie po odpięciu aku nie slychac nic w glosnikach radio działa normalnie wszystko wyswietla i wyszukuje ale jest cisza o co kaman ????
-
Navigation Plus błąd anteny ??
Witam, mam taki problemik ze od jakiegos czasu Radio przestalo znajdowac i odtwarzac stacji radiowych, podlaczylem Vag-a i wywalilo blad 856-Blad anteny w Radiu ... niebardzo chcialo mi sie szukac i zamiast wtyczki antenowej wsadzilem kawalek kabelka i zaczalo grac,, tak zostawilem i jezdzilem na tym ale po wyjechaniu za miasto juz slabo bylo i chcialbym to jakos spowrotem uruchomic tak jak bylo tylko pytanie co moze byc walniete ???? wzmacniacz antenowy ?? czy cos innego ?? Jak go sprawdzic ?
-
Po odpuszczeniu pedalu gazu, silnik zachowuje sie tak jak by dostawal jeszcze paliwa
No i komp nie widzi zadnych zmian na czujniku, wypiolem wtyczke i zwarlem ja i tez caly czas na vagu Load 100% i nic sie nie zmienia .... jakies pomysly ?? moze ktos wie jakie to piny ida do kompa od tego czujnika?? bo nie wime czy wina wiazki czy kompa czy jeszcze cos innego ????
-
B6 DIVISION
Pany prosze o podpowiedz w ktorej grupie na vag-u jest podglad na czujnik polozenia pedalu sprzegla w 1,8T ??
-
Po odpuszczeniu pedalu gazu, silnik zachowuje sie tak jak by dostawal jeszcze paliwa
Mam podobny problem w B6 1,8T, jak zmieniam bieg to przy wcisnieciu pedalu sprzegla obroty podbija o okolo 300obr. , i ta k za kazda zmiana biegu, na vagu wywalilo cczujnik pedalu sprzegla, wyjalem go i faktycznie sie rozpadl, zamowilem nowy z ASO, po wlozeniu go nic sie nie zmieniło.... Teraz pytanie w ktorej grupie na vagu jest podglad na ten czujnik czy dziala czy nie ???
-
Ciężko pali
to moze sprobuj i zobacz co sie bedzie dzialo, w niczym nie szkodzi sprobowac
-
Kurier dla klientów indywidualnych - jaki najlepszy (cena) ?
Sendit.pl cenowo chyba najlepszy dla chlopa z ulicy , i sami zabieraja pake
-
Audi A4 B5 Avant - Auto Test sprzed 20 lat.
Stare dobre czasy
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Przy ET47 spokojnie 12-15mm zakladaj i nic nie bedzie wystawalo
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
i to nie tylko w tym temacie jak widze
-
Audi S4 VTG
Tos odswierzyl kotleta
-
Brak ogrzewania, wszystkie węże ciepłe tylko nie od ogrzewania.
A wogole na zapalonym silniku jak zdejmuszesz waz od nagrzewnicy to leci plyn ?? wedlug mnie albo zapowietrzony dalej albo zapchana nagrzewnica ale to zrob jak pisali waz z wodsa pod cisnieniem w nagrzewnice i przeplukaj
-
Ciężko pali
A co w tym dziwnego ???? jemu to bez roznicy , co mu bedzie niby ??? obrazi sie ??
-
Gdzie kupic dystanse zmieniajace rozstaw srub z 5x112 na 5x120?
Na allegro masz nawet tu : ADAPTERY DYSTANSE 20mm ZMIENIAJĄCE ROZSTAW ŚRUB!!! (3068987447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Ciężko pali
A pali ciezko na PB czy na LPG z rana ?? probowales odpalac naa LPG odrazu ??
-
Jakie ślizgi pod zderzak S4? Czy te dobre ?
Ja gdzies powinienem miec slizgi do S4 przedliftowe, te wydaja sie takie same, jak sprawdze to ci odpisze
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Koło bedzie robic robote, czekam na foty na aucie
-
pistolet do piaskowania
ale amatorsko to wypiaskujesz nawet na 200l, poprostu dluzej to bedzie trwalo i tyle, na duza skale trzeba odpowiedni sprzet....
-
Gaz Duze spalanie.
heh za 50zl to ja S4 320KM robie na gazie 120km po miescie
-
Ciężko pali
A moze gdzies parownik puszcza gaz w podcisnienie i tez tak bedzie ....
-
3 czesci na szrocie ile mniej wiecej mogą zawolac?
Anant i sedan maja te same podnosniki szyb, drzwi sie roznie tylko tylne ale gorą tylko
-
[ALL] Urwałem szpilke na wydechowym od rurki EGR. HELP!!
nic nie trzeba wyjmowac, zrob jak ci pisali przyloz wieksza nakretke w srodku naspawaj migomatem, i odrazu powinna pojsc jak sie calosc nagrzeje, chila moment i po bulu
-
[ALL B5] Woda się leje z rury
Ostatnio na warsztat przywiezli A4 1,8 z LPG ktore nie mialo wogole mocy zeby ruszyc , po diagnozie okazalo sie ze mial tyle wody w wydechu ktora zamarzla i calkowicie zatkala wydech :>
-
[B5 1.8 ADR] Znikające obroty komputera LPG
A ja bym stawial ze cewka , z nimi jes ttak ze niby wszystko dziala na PB ale na LPG nie do konca , to tak ja k z przewodami na PB sa dobre przeciez auto jedzie a po zalozeniu gazu wychodzi ze wcale tak nie jest...
-
Ile pali Wam gazu?
przy terazniejszych mrozach 20-22l/100km , nigdy nie mialem takiego jeszcze spalania