Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spala benzyne z gazem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystich mam pytanko odnośnie mojej instalki drugiej generacji lovato autronic ,czy mozliwe jest spalanie gazu i benzyny jednocześnie ,jakoś ostatnio dużo jej ubywa ,tankuje zawsze gdzieś powyżej jednej czwartej zbiornika ,ale ostatnio moment i pokazuje rezerwe na fisie .Dzisiaj odkręciłem przewód paliwowy na listwie i w czasie pracy na lpg paliwo leciało ,czy to jest normalne ,czy paliwo odcina jakiś elektrozawór.Bardzo proszę o sugestie

Opublikowano

w momencie przełaczenia się na lpg nie powinno ci leciec paliwo. Kolego benzyna przelicza sobie kilometry z gazu i dla tego jest ten spadek poziomu paliwa , zatankuj sobie połowę zbiornika i będzie git.

Opublikowano

Witam wszystich mam pytanko odnośnie mojej instalki drugiej generacji lovato autronic ,czy mozliwe jest spalanie gazu i benzyny jednocześnie ,jakoś ostatnio dużo jej ubywa ,tankuje zawsze gdzieś powyżej jednej czwartej zbiornika ,ale ostatnio moment i pokazuje rezerwe na fisie .Dzisiaj odkręciłem przewód paliwowy na listwie i w czasie pracy na lpg paliwo leciało ,czy to jest normalne ,czy paliwo odcina jakiś elektrozawór.Bardzo proszę o sugestie

Są mrozy i dlatego więcej paliwa Ci ubywa bo auto musi się dłużej nagrzewać. Poszukaj sobie na forum bo jest dość obszerny temat w tym dziale o "spalaniu benzyny i gazu". Wiedzieć musisz tylko, że nie spala Ci na raz gazy i PB. I nie w tym tkwi przyczyna.

Opublikowano

Dzisiaj odkręciłem przewód paliwowy na listwie i w czasie pracy na lpg paliwo leciało ,czy to jest normalne ,czy paliwo odcina jakiś elektrozawór.

To jest normalne, bo pompa pracuje i benzyna krąży w układzie, tylko nie jest podawana do kolektora, bo nie są załączane wtryskiwacze.

Opublikowano
  • Autor

Czyli to że benzyna jest w przewodach to jest normalne,bo myślałem że odcina ją w momencie przejścia na gaz.

Opublikowano

Odcięcie benzyny stosowało się przy starych wtryskach mechanicznych. We wtrysku elektronicznym odcina sie po prostu zasilanie wtryskiwaczy.

Opublikowano

Odcięcie benzyny stosowało się przy starych wtryskach mechanicznych. We wtrysku elektronicznym odcina sie po prostu zasilanie wtryskiwaczy.

dokładnie tak jak kolega pisze.
Opublikowano

tak czy inaczej możliwe jest spalanie obu paliw jednocześnie, co prawie zawsze jest skutkiem uszkodzenia elementu który u mnie nazywa się emulator 4 canali :) jak narazie nie trafiłem na inne uszkodzenia gdy spalało oba paliwa.

U Ciebie oczywiście będzie jak koledzy piszą gdyż auto dostało by strasznego muła jakbyś na 2 paliach jeździł zalewając go.

Opublikowano

rzeczywiście jak by ci spalało jednocześnie LPG i PB to auto było by mułowate.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.