Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Problem z centralnym zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam problem z centralnym zamkiem ,gdy auto zamkniete jest ok. gdy otworze po chwili pompka centralnego zaczyna pompowac przerywajac co sekunde i tak caly czas pompuje i przestaje po odlaczeniu jednej z kostek jest ok ale central nie dziala ,na innej pompce jest to samo. Co to moze byc .i nie jest to regularne raz dopompowuje a czasami jest ok

* uzupełnij prosze profil - lukaszr

Opublikowano

czesc, bylo wiele razy na temat uszkodzinych pompek centralnego. Po pierwsze trzeba sprawdzic pompke, czy nie jest mokra, czy nie ma zimnych lutow a potem posowaja sie do przodu sprawdzac kolejne rzeczy. w najgorszym wypadku pompka do wymiany, oby nie. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

pompka odpada bo zalozylem inna i jest identycznie gdzie mam szukac moze jakis czujnik w drzwiach ;(

Opublikowano

podłącz VAG.

Opublikowano

ja bym sprawdzil zamek,mozliwe,ze tam jaest zwara i podaje sygnal do pompki caly czas :)

Opublikowano
  • Autor

zamek bagaznika juz przejzalem poodlaczalem kostki i to saamo w tylnych drzwiach w zamkach pewnie niema zadnej elektroniki wiec nie ruszam przejze przednie drzwi ,zwora nie moze byc bo czasami jest dobrze tylko od czasu do czasu to sie dzieje ale jak zacznie to pompuje co sekunde ale tylko przy otwartych ryglach ,w etce wyczytalem ze pod kierownica jest jakis dodatkowy sterownik do centralnego zamka ,faktycznie jest tam jakas biala puszka moze to cos w tym ,pompka napewno odpada bo mam juz trzecia zalozona i to samo

Opublikowano

witam

mam problem z centralnym zamkiem ,gdy auto zamkniete jest ok. gdy otworze po chwili pompka centralnego zaczyna pompowac przerywajac co sekunde i tak caly czas pompuje i przestaje po odlaczeniu jednej z kostek jest ok ale central nie dziala ,na innej pompce jest to samo. Co to moze byc .i nie jest to regularne raz dopompowuje a czasami jest ok

* uzupełnij prosze profil - lukaszr

poszedlbym sladem tych przewodow,co odlaczyles kostke,gdzie prowadza,sprawdz to,moze na drugim koncu jest przyczyna

Opublikowano
  • Autor

no i po problemie w drzwiach kierowcy w zamku jest czujnik ktory zrozebralem wyczyscilem i jest ok :th: :hi::notworthy:

Opublikowano

prysnij jeszcze na to jakichs preparat ,zeby nie zasniedzialo znow,powinno pomoc na przyszlosc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.