Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o lampy tylne


lukasz_bronek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio znalazłem na Allegro ciekawe (przynajmniej dla mnie) lampy: http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-led-czerwone-audi-a4-95-01-sedan-i2055755056.html Tu pojawia się moje pytanie. Sprzedający podaje informację, że owe lampy posiadają homologację, ale E11. Jak mi dobrze wiadomo jest to homologacja angielska. Czy jak założę takie lampy, nie będę miał problemów z policją czy na badaniach technicznych samochodu??

2078065593.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tylne europejskie nie roznia sie od anglikow

A przeciwmgłowy? :mysli: Wydaje mi się że jest po drugiej stronie w UK.

Wydaje mi się że te ledy jeżeli już to będą miały przeciwmgłowe świecące po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za same "E11" sie nie przyczepią? jeżeli te przeciwmgłowe jest jak w ori, to żaden problem, wystarczy zrobić otwór na żarówkę lub tylko powiększyć(ja tak miałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie lampy już jakis czas i nigdy nie miałem żadnych problemów z psiarnią czy na przegladzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam takie lampy od roku i nikt się nie czepia.

nie miałem żadnych problemów z psiarnią czy na przegladzie :wink4:

:wallbash: szczyt kultury, też chciałbyś aby Cię tak nazywano ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jednym z nich jesteś czy co??

Mam swoje powody że za nimi nie przepadam, pewnie nie tylko ja, jak by się inaczej zachowywali to by inne zdanie było o tych panach :disgust:, a że większość patrzy tylko jak by Cię ud***ć to jej jak jest :kwasny::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jednym z nich jesteś czy co??

Mam swoje powody że za nimi nie przepadam, pewnie nie tylko ja, jak by się inaczej zachowywali to by inne zdanie było o tych panach :disgust:, a że większość patrzy tylko jak by Cię ud***ć to jej jak jest :kwasny::thumbdown:

a jakbym był to co ?

Po prostu sam sobie świadectwo braku kultury wystawiasz :gwizdanie:

Nie wolno opluwać ludzi bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E11 na pewno jest oznaczeniem homologacji UK, najlepiej zapytaj sprzedawcę jak jest z światłem cofania i halogenem możliwe że są w lewej i prawej lampie, jeśli nie to możesz mieć problemy, wiesz jak jest Polska to piękny kraj ale zdarzają się też takie sytuacje kuriozalne że szkoda gadać, 9 razy na przeglądzie się nie przyczepią a za 10 ktoś się znajdzie że mu się to nie spodoba tak samo z policją jeden jest taki a drugi szuka dziury w całym.

sory że się tak rozwinąłem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj sprzedawcę jak jest z światłem cofania i halogenem możliwe że są w lewej i prawej lampie,

dokładnie światła cofania jak i przeciwmgielne są w obu lampach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...