Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa radio


miglanc88

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam nastepujacy problem;/mianowicie gdy właczam radio to wyswietlacz zapala sie delikatnie na czerwono(tzn podswietla sie)ale nic nie "wyskakuje",zadnych liter oraz cyfr,gdy daje glosniej nie widze na ile jest radio ustawione;/poprostu jest tylko delikatnie czerwone zas nic na nim nie ma;/wiec tu pytanie do Was...co to moze byc?? (tak sie dzieje na zaplalonym silniku jak i na zgaszonym)

PS: zapomnialem dodac ze radio normalnie gra z tym ze nic nie wyswietla jaka stacja gra w danym momencie :kwasny:

* nazywaj wątki zgodnie z regulaminem (ten poprawiłem) i nie usuwaj uwag moderatorów [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nic nie wyswietla.

powinna byc wyswietlana temperatura zewnetrzna, zasieg lub zuzycie paliwa, oraz informacje RDS aktualnie odbieranej stacji radiowej. moga tam byc roniwez info nawigacji oraz aktualne przelozenie skrzyni biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w dodatku zapalila mi sie kontrolka od ABS'u i ESP;/ masakra z tym samochodem :(

za calym szacunkiem, ale to nie wina modelu tylko konkretnego egzemplarza. musisz podlaczyc VAG- a wtedy bedzie wiadomo co sie dzieje.

odnosnie radyjka wyglada na uszkodzenie panelu wyswietlacza. byc moze ktos dlubal i zle poskladal. trzebaby co by jakies fachura sie temu przyjrzal. ew. pomyslec nad wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przylacze do pytania, mam takie same radio, tylko ze u mnie nic sie nie wyswietla ani na wyswietlaczu ani na fisie (tzn inne parametry pojazdu sie pojawiaja, nie ma zadnej stacji radiowej), usterka podobna do tej opisanej wyzej: panel radia jest lekko podswietlony, na wyswietlaczu nie ma zadnych informacji, nie dzialaja przyciski, generalnie radio odmowilo posluszenstwa, nie ma glosu (a dzis rano jeszcze jadac do pracy wszystko bylo ok :( )

---edit---

po wyjeciu i ponownym wlozeniu bezpiecznika wszystko wrocilo do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki nie zwrocilem uwagi;/wszystko na fisie jest w porzadku;)sorki moje niedopatrzenie;/ tylko te radio nie swieci;/a dzis w dodatku zapalila mi sie kontrolka od ABS'u i ESP;/ masakra z tym samochodem :(

Nie klęka Ci akumulator? Gdy napięcie w instalacji jest za niskie wtedy jest wyłączany ABS i ESP i zaświecają się kontrolki od nich. Naładowanie akumulatora powoduje zgaśnięcie tych kontrolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...