Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z immo i adaptacja


Syllwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z immo w audi A4 b5 1,8 95r immo w puszcze poza licznikiem.Pewnego dnia audi nie odpaliło tzn. odpala i po 2 sek gaśnie,szukając przyczyny zauważyłem mrugającą kontrolkę immo w liczniku.W poszukiwaniu przyczyny wyczyściłem styk przy stacyjce od pętli indukcyjnej(chyba tak to się nazywa?) ale to nie pomogło ;/ .Doczytałem się,że może być problem z adaptacją kluczyka,mam Vag-Com'a i kabel chciał bym ją wykonać niestety nie znalazłem poradnika jak dla kogoś zielonego a nie chce nic spie... Jedyne porady jakie znalazłem to,żeby wejść w immobilajzer a dalej kolejno 25- odczyt błędów 02-kssowanie 05-adaptacja 10-kanał 000-ok .Niestety wiele z tego nie zrozumiałem :confused4: mógł bym prosić o jakiś dokładniejszy opis a pewnie nie tylko mi to się przyda.

Z góry dzięki za poświęcony czas i pozdrawiam :hi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tej procedury to potrzebny jest też kod do immo 4 literowy który powinien być na przywieszce przy kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja ma taki problem mam a4 2000r i mam tylko 1 kluczyk z pastylką immo chciał bym mieć jeszcze jeden w razie jak ten bym zgubił albo coś takiego znam pin immo z zegarów kupiłem dorobiłem grot kluczyka ale nie mam pestki immo do drugiego kluczyka i moje pytanie jest takie: czy powinienemm kupić pustą pastylkę immo i przeprowadzić adaptacje kluczyka i wtedy kod sie skopiuje na nową pastylkę czy muszę kupić pestkę z pinem immo i jakos go dopisać do mojego immo bo trochę tego nie rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na czystym poprostu w vagu wpisuje kod pin później wyciągam kluczyk który już był zakodowany i wkładam ten z czystą pastylką tak?? i on powinien się zakodować??
adoptujesz oba aktualny i nowy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki będę walczył :)

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 12:00 ----------

Panowie mam problem mianowicie nie znałem swojego pinu immo licznik jeager magneti marelli 2000r kupiłem vag tacho podłączyłęm pokazało pin X30X wiem że z przodu musi być jeszcze 0 więc się ucieszyłem że w końcu mam pin immo ale połączyłęm się vag com wszedłem w 17-instruments później login wpisałem pin i okazuje się że nie mogę się zalogować do licznika na lapku pokazuje błąd a na liczniku wyświetla się napis FAILE i teraz pytanie:

1.Czy login do licznika a pin do immo to co innego??

2.Czy tacho mogło podać zły pin??

3.Czy nie wyciągnę tego cholernego pinu z licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...