Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Kierownica powietrza do IC


gizmo8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przy okazji zmiany zderzaka na poliftowy z halogenami zauważyłem że lewy halo prawie całkowicie zasłania wlot powietrza. Nie chciałbym z niego rezygnować.

Czy w polifcie jest inny IC?? Czy różni się tylko ten gumowy/plastikowy element?

Jak to jest rozwiązane w poliftowym 1.8T?

Jak sobie radziliście z tym?

Pozdr

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie radzenia sobie z zasłoniętym wlotem i innym IC to sporo osób radzi sobie tak http://i.imgur.com/VUGN7.jpg lub w trochę bardziej estetyczny sposób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w polifcie 1,8T jest tak samo...a kierownicę masz przedliftową, czy poliftową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kierownicy nie zmieniałem, bo nie wiem czy sie różni poliftowa (pytałem w 1 poście).

Rozumiem że IC jest taki sam, ale kierownica inna????

Możesz podać numer części(kiery)?

Ma ktoś zdjęcie poliftowej?[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 10:04_________________________________________________I jak sprawy, ma ktos foto albo numer części??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kurqa nie trybie, jak halogen może zasłaniać większośc wlotu powietrza....

w B6 jest tak samo i nie przeszkadza to w ogóle :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica normalnie powinna oddzielać halogen od "tunelu", ale tu widzę zupełnie coś innego :mysli:

tak wygląda kierownica z B6, od prawego IC, ale konstrukcyjnie są podobne

701b490fbe23b438m.jpg

70618ab12a2f8856m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się wyraziłem w poprzednim poście-chodzi mi o to,że ten "chwytak" jak go nazwałeś, powinien zaczynać się od zderzaka, żeby powietrze nie miało zawirowań, tylko było skierowane na IC-halogen jest nie odzielony-ale to nie ma i tak znaczenia, bo też mi się wydaje, że to jakieś niekompletne jest...[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:17_________________________________________________ zdjęcia, które wkleiłem wcześniej-na pewno ta kierownica jest kompletna, bo jest u mnie w aucie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten "chwytak" jak go nazwałeś

Wszyscy wiemy o co chodzi :decayed:

U kolegi to jest na pewno nie kompletne i na pewno nie ma brakującego elementu żeby jakoś nawet złożyć do kupy... ja bym po prostu na szrocie kupił i wymienił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wystarczyło by jakimś plastikiem zasłonić chłodniczkę wspomagania i resztę tego-na pewno skierować strumień do tego, co już jest, ale prościej dostać taką kierownicę, gdzieś na szrocie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj lepiej na forum czy ktoś nie rozsprzedaje na graty jakiegoś 1.8t :wink4:

ale w 1.9tdi i 2.5tdi chyba są takie same jak 1.8t (?) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle domjenick podawałeś numer części ale to którego elementu to jest w końcu??

kierownicy powietrza-pasuje też z 1,9 TDI AFN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...