Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Kierownica powietrza do IC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Przy okazji zmiany zderzaka na poliftowy z halogenami zauważyłem że lewy halo prawie całkowicie zasłania wlot powietrza. Nie chciałbym z niego rezygnować.

Czy w polifcie jest inny IC?? Czy różni się tylko ten gumowy/plastikowy element?

Jak to jest rozwiązane w poliftowym 1.8T?

Jak sobie radziliście z tym?

Pozdr

Krzysiek

Opublikowano

odnośnie radzenia sobie z zasłoniętym wlotem i innym IC to sporo osób radzi sobie tak http://i.imgur.com/VUGN7.jpg lub w trochę bardziej estetyczny sposób ;)

Opublikowano

po to jest kierownica powietrza, żeby omijać halogen-tak ma być :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale u mnie jest tak że halogen zasłania ze 70% tego wlotu powietrza...

Z halogenem w zderzaku powietrze wpadało by tylko dolnymi otworami w hokeju i może odrobina tuż obok halo.

Opublikowano

przecież w polifcie 1,8T jest tak samo...a kierownicę masz przedliftową, czy poliftową?

Opublikowano
  • Autor

No kierownicy nie zmieniałem, bo nie wiem czy sie różni poliftowa (pytałem w 1 poście).

Rozumiem że IC jest taki sam, ale kierownica inna????

Możesz podać numer części(kiery)?

Ma ktoś zdjęcie poliftowej?[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 10:04_________________________________________________I jak sprawy, ma ktos foto albo numer części??

Opublikowano

kierownice są takie same 8D0117339B

Opublikowano
  • Autor

To ja kurqa nie trybie, jak halogen może zasłaniać większośc wlotu powietrza....

Opublikowano

To ja kurqa nie trybie, jak halogen może zasłaniać większośc wlotu powietrza....

w B6 jest tak samo i nie przeszkadza to w ogóle :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

IMAG0043.jpg

Tak to wygląda, ale skoro piszecie że w polifcie tak jest to założyłem halo...

Dzięki za odpowiedzi

Opublikowano

rzeczywscie dziwnie :mysli: u mnie chwytak powietrza jest na calej dlugosci kratki a nie tylko za halo...

Opublikowano

kierownica normalnie powinna oddzielać halogen od "tunelu", ale tu widzę zupełnie coś innego :mysli:

tak wygląda kierownica z B6, od prawego IC, ale konstrukcyjnie są podobne

701b490fbe23b438m.jpg

70618ab12a2f8856m.jpg

Opublikowano

ale tu widzę zupełnie coś innego

no dokładnie...

nie tak powinno to wygladać... może to połamane jest...

Opublikowano

źle się wyraziłem w poprzednim poście-chodzi mi o to,że ten "chwytak" jak go nazwałeś, powinien zaczynać się od zderzaka, żeby powietrze nie miało zawirowań, tylko było skierowane na IC-halogen jest nie odzielony-ale to nie ma i tak znaczenia, bo też mi się wydaje, że to jakieś niekompletne jest...[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:17_________________________________________________ zdjęcia, które wkleiłem wcześniej-na pewno ta kierownica jest kompletna, bo jest u mnie w aucie..

Opublikowano

ten "chwytak" jak go nazwałeś

Wszyscy wiemy o co chodzi :decayed:

U kolegi to jest na pewno nie kompletne i na pewno nie ma brakującego elementu żeby jakoś nawet złożyć do kupy... ja bym po prostu na szrocie kupił i wymienił :wink4:

Opublikowano

może wystarczyło by jakimś plastikiem zasłonić chłodniczkę wspomagania i resztę tego-na pewno skierować strumień do tego, co już jest, ale prościej dostać taką kierownicę, gdzieś na szrocie... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie ogarniam tego , może ktoś zapodać jakiś link tego badziewia na allegro??

Opublikowano

Poszukaj lepiej na forum czy ktoś nie rozsprzedaje na graty jakiegoś 1.8t :wink4:

ale w 1.9tdi i 2.5tdi chyba są takie same jak 1.8t (?) :mysli:

Opublikowano
  • Autor

to też dobre pytanie, czy sa takie same.... Po numerze części może ktośby spojrzał?? W ogóle domjenick podawałeś numer części ale to którego elementu to jest w końcu??

Opublikowano

W ogóle domjenick podawałeś numer części ale to którego elementu to jest w końcu??

kierownicy powietrza-pasuje też z 1,9 TDI AFN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.