Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Na co przykleić spoiler


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, przyszedł mi dziśz niemiec pomalowany juz w kolor spoiler, stąd moje pytanie jest on całkowicie prosty pod spodem jest taśma klejąca czy kiedy go wygnę i przykleję na tę taśmę on "niezasprężynuje" i po jakimś czasie nieodpadnie? oraz taśma ta nie jest taka cienka czy jeśli go przykleję to między spoilerem a klapą niebędzie przerwy, może ktoś z was montował już taki spoiler, czym mogę dla pewności jeszcze go sklejć? może jakieś wkręty dla pewności?Wysyłam link ze spoilerem żeby każdy wiedział o jaki dokłądnie chodzi.pzdr

http://dk-carstyle.de/product_info.php/info/p37_AUDI-A4-B6-8E-Heckspoiler--lackiert---01-05-.html/XTCsid/8503c2f083be02c977f03c2edbe6de80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym próbował kleić na taśmę do listew. W motoryzacyjnych są takie taśmy.

Zawsze można to to potem odkleić.

A po przyklejeniu docisnąć tą lotkę do klapy jakoś i niech klej z taśmy dobrze złapie i powinno być ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ae myśliż że ta taśma będzie lepsza niż ta którą jest w oryginale przyklejona do spoilera? I czy w takie mrozy jakie teraz panują warto przyklejąc (chodzi mi o to czy dobrze złapie) czy poczekać aż się ociepli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jaka taśma jest teraz na tej lotce :wink4:

Żeby było jasne to mówię o czymś takim:

http://allegro.pl/tasma-dwustronna-piankowa-zielona-do-listew-6mm-i2109835434.html

Aukcja pierwsza z brzegu nie żadna reklama jakby co :decayed:

i z przyklejaniem czekałbym do cieplejszych dni jednak :)

Przyklejam lotkę, dociskam ją czymś, wystawiam na słońce (chyba klej wtedy lepiej złapie) i po dłuższej chwili gotowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przykleisz na taśmę dwustronną to sam diabeł tego nie iderwie :wink4: Mogę ci to zagwarantować :)

Jesli masz garaż to zostaw samochód na noc w garażu w plusowej temp a na drugi dzień podgrzej jeszcze miejsce przyklejania jakąś suszarką tak aby klapa była troszke ciepła. jak taśma chwyci to już jej nic więcej nie trzeba bo taśmy dwystronne nie maja kleju który musi wysychac czy cos w tym stylu.

Podsumowując, sama taśma wystarczy i na bank tego nie zgubisz :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi mi o to czy go gdzies niezostawie po drodze, oraz czy podczas klejenia taśmą nie będzie luki między spoilerem a klapa? i czy tak jak pisałem "niezasprężynuje"? ponieważ jest on prosty i będe musiał klejąc go do klapy wyginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj odkleić swoje boczne listwy na drzwiach ;) Nie zejdą tak łatwo bez walki :)

One siedzą na takiej taśmie właśnie.

Czy luki nie będzie to możesz sam zobaczyć przykładając taśmę do lotki a potem razem do klapy. jak będzie odstawać to bedziesz musiał szukac innego patentu.

Chociaż ona chyba nie jest jakaś specjalnie gruba :mysli:

Jak będziesz kleił, to jak pisałem: przymocuj czymś lotkę na chwilę po klejeniu do klapy na wszelki wypadek, to nie powinna odbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kooledzy za porady, a co myślicie, bo są tam dwie taśmy jedna z zewnatrz druga z wewnatrz jak bym dał po sirodku jeszcze klej do szyb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś uparty :)

Żadnego kleju nie dawaj!!! ale jeśli cie to uspokoi to nałóż zapałka kleju co jakieś 10cm między taśmą, ale dosłownie zapałką małą ilość bo inaczej bedzie ci ta lotka wtedy odstawać bo klej nie bedzie sie miał gdzie wycisnąć bo porobia sie górki kleju ponieważ jak sam napisałeś powierzchnia lotki od spodu jest płaska.

Taśma ma pewnie milimetr grubości więc żadnej szpary gołym okiem nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Koledzy może faktycznie przesadzam skoro od producenta przychodzi z taśmą to tak powinno być, poczema może troszkę aż się ociepli ponieważ nie mam garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...