Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] "Lifting" srebrnego avanta


Yova

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ szykuję do sezonu mojego avanta B5 FL mam do was pytanko. Czy warto bawić się w jakieś dokładki zderzaków, progi itd? Czy są jakieś które "wyglądają" i nie straszą :) . Najbardziej by mnie zadowoliło założenie zderzaków od Ski ale to już za duży koszt na ten rok i zastanawiam się nad dokładkami. Tyle że na razie stanęło na lakierowaniu standardowych dokładek i progów, które w tej chwili mam czarne. Wydaje mi się to najrozsądniejsze gdyż dokładki które widać na alledrogo raczej nie zachwycają :|. Na zewnątrz czeka mnie jeszcze wymiana lusterka prawego na duże, przyciemnienie szyb i delikatny daszek nad klapą. 18" dwuczęściowe BBSki już prawie gotowe, środki polakierowane na czarno i zostało wypolerować rant, no i mam zamiar polakierować znaczki na klapie i masce na czarną perłę pod felgi i pozbyć się oznaczeń modelu i silnika. Jedyna kwestia, która nie została rozstrzygnięta to te dokładki, bo chyba przeróbki które wyżej wymieniłem wystarczą aby podkreślić charakter A4 i nie przekształcić ją w ospojlerowanego potwora. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ szykuję do sezonu mojego avanta B5 FL mam do was pytanko. Czy warto bawić się w jakieś dokładki zderzaków, progi itd? Czy są jakieś które "wyglądają" i nie straszą :) . Najbardziej by mnie zadowoliło założenie zderzaków od Ski ale to już za duży koszt na ten rok i zastanawiam się nad dokładkami. Tyle że na razie stanęło na lakierowaniu standardowych dokładek i progów, które w tej chwili mam czarne. Wydaje mi się to najrozsądniejsze gdyż dokładki które widać na alledrogo raczej nie zachwycają :|. Na zewnątrz czeka mnie jeszcze wymiana lusterka prawego na duże, przyciemnienie szyb i delikatny daszek nad klapą. 18" dwuczęściowe BBSki już prawie gotowe, środki polakierowane na czarno i zostało wypolerować rant, no i mam zamiar polakierować znaczki na klapie i masce na czarną perłę pod felgi i pozbyć się oznaczeń modelu i silnika. Jedyna kwestia, która nie została rozstrzygnięta to te dokładki, bo chyba przeróbki które wyżej wymieniłem wystarczą aby podkreślić charakter A4 i nie przekształcić ją w ospojlerowanego potwora. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Mogłeś jeszcze dać zdjęcie swojego auta :good:

Z tego co wymieniłeś to tak:

- żadnych progów, pomaluj dokładki w kolor i będzie :good:

Reszta planów jak najbardziej ok.

Zajrzyj do działu "Moja A4" i pooglądaj auta innych, może coś Ci się spodoba i załóż temat o swoim aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki i temacik na pewno będą jak tylko zrobię jakieś fajne jeszcze przed przeróbkami jak i po :) Czyli co do dokładek to mówisz żeby polakierować jednak te oryginalne i nie bawić się w jakieś badziewie? A progów, które są w standardzie czemu mówisz nie lakierować?

ps. widzę że trochę zły dział więc proszę modów o przerzucenie do działu Stylizacja i Tuning Optyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Fajnie by było, ale niestety oryginalne zderzaki jednak trochę kosztuję no i lakiernik ;/ Bo progi z tego co się orientowałem od S4 da się znaleźć zamienniki ale zderzaków chyba nikt nie robi ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Fajnie by było, ale niestety oryginalne zderzaki jednak trochę kosztuję no i lakiernik ;/ Bo progi z tego co się orientowałem od S4 da się znaleźć zamienniki ale zderzaków chyba nikt nie robi ;/

no niestety, tylko fabryka... na początek daj dokładki w kolor i będzie :good: ewentualnie pozbieraj później na eS pakiet :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tam się dokładki w kolorze za chiny nie podobają :no: Już bym zostawił tak jak jest póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletuj powoli. Mi sie np. lakierowane dokładki w ogóle nie podobają wręcz przeciwnie. Czasami trafi sie jakiś zderzak od esy na allegro za drobną kase do podreperowania. Albo krycha miał za 1000zł z zaślepkami zamiast sprysków, swój sprzedasz za 500 i nie ma tragedii. Przód robi największe wrażenie. Jak sobie przygotujesz pod lakierowanie, oddasz nie założony itp to tez masz szanse prysnąć za 250-300zł taki zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...