Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] "Lifting" srebrnego avanta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ponieważ szykuję do sezonu mojego avanta B5 FL mam do was pytanko. Czy warto bawić się w jakieś dokładki zderzaków, progi itd? Czy są jakieś które "wyglądają" i nie straszą :) . Najbardziej by mnie zadowoliło założenie zderzaków od Ski ale to już za duży koszt na ten rok i zastanawiam się nad dokładkami. Tyle że na razie stanęło na lakierowaniu standardowych dokładek i progów, które w tej chwili mam czarne. Wydaje mi się to najrozsądniejsze gdyż dokładki które widać na alledrogo raczej nie zachwycają :|. Na zewnątrz czeka mnie jeszcze wymiana lusterka prawego na duże, przyciemnienie szyb i delikatny daszek nad klapą. 18" dwuczęściowe BBSki już prawie gotowe, środki polakierowane na czarno i zostało wypolerować rant, no i mam zamiar polakierować znaczki na klapie i masce na czarną perłę pod felgi i pozbyć się oznaczeń modelu i silnika. Jedyna kwestia, która nie została rozstrzygnięta to te dokładki, bo chyba przeróbki które wyżej wymieniłem wystarczą aby podkreślić charakter A4 i nie przekształcić ją w ospojlerowanego potwora. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Ponieważ szykuję do sezonu mojego avanta B5 FL mam do was pytanko. Czy warto bawić się w jakieś dokładki zderzaków, progi itd? Czy są jakieś które "wyglądają" i nie straszą :) . Najbardziej by mnie zadowoliło założenie zderzaków od Ski ale to już za duży koszt na ten rok i zastanawiam się nad dokładkami. Tyle że na razie stanęło na lakierowaniu standardowych dokładek i progów, które w tej chwili mam czarne. Wydaje mi się to najrozsądniejsze gdyż dokładki które widać na alledrogo raczej nie zachwycają :|. Na zewnątrz czeka mnie jeszcze wymiana lusterka prawego na duże, przyciemnienie szyb i delikatny daszek nad klapą. 18" dwuczęściowe BBSki już prawie gotowe, środki polakierowane na czarno i zostało wypolerować rant, no i mam zamiar polakierować znaczki na klapie i masce na czarną perłę pod felgi i pozbyć się oznaczeń modelu i silnika. Jedyna kwestia, która nie została rozstrzygnięta to te dokładki, bo chyba przeróbki które wyżej wymieniłem wystarczą aby podkreślić charakter A4 i nie przekształcić ją w ospojlerowanego potwora. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Mogłeś jeszcze dać zdjęcie swojego auta :good:

Z tego co wymieniłeś to tak:

- żadnych progów, pomaluj dokładki w kolor i będzie :good:

Reszta planów jak najbardziej ok.

Zajrzyj do działu "Moja A4" i pooglądaj auta innych, może coś Ci się spodoba i załóż temat o swoim aucie :good:

Opublikowano
  • Autor

Fotki i temacik na pewno będą jak tylko zrobię jakieś fajne jeszcze przed przeróbkami jak i po :) Czyli co do dokładek to mówisz żeby polakierować jednak te oryginalne i nie bawić się w jakieś badziewie? A progów, które są w standardzie czemu mówisz nie lakierować?

ps. widzę że trochę zły dział więc proszę modów o przerzucenie do działu Stylizacja i Tuning Optyczny

Opublikowano

wstrzymaj sie bo do Twoich panów to tylko S4 pakiet :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:) Fajnie by było, ale niestety oryginalne zderzaki jednak trochę kosztuję no i lakiernik ;/ Bo progi z tego co się orientowałem od S4 da się znaleźć zamienniki ale zderzaków chyba nikt nie robi ;/
Opublikowano

:) Fajnie by było, ale niestety oryginalne zderzaki jednak trochę kosztuję no i lakiernik ;/ Bo progi z tego co się orientowałem od S4 da się znaleźć zamienniki ale zderzaków chyba nikt nie robi ;/

no niestety, tylko fabryka... na początek daj dokładki w kolor i będzie :good: ewentualnie pozbieraj później na eS pakiet :wink4:

Opublikowano

a mi tam się dokładki w kolorze za chiny nie podobają :no: Już bym zostawił tak jak jest póki co

Opublikowano

Kompletuj powoli. Mi sie np. lakierowane dokładki w ogóle nie podobają wręcz przeciwnie. Czasami trafi sie jakiś zderzak od esy na allegro za drobną kase do podreperowania. Albo krycha miał za 1000zł z zaślepkami zamiast sprysków, swój sprzedasz za 500 i nie ma tragedii. Przód robi największe wrażenie. Jak sobie przygotujesz pod lakierowanie, oddasz nie założony itp to tez masz szanse prysnąć za 250-300zł taki zderzak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.