Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Praca w Holandii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do załatwienia prace dla kobiet do 40 roku życia w holandii przy zbieraniu truskawek średnie zarobki na miesiąc 1500 euro przy dobrze wykonywanej pracy jest premia.

Mieszkanie za free, jedzenie na własną ręke.

Więcej info na PW.

Opublikowano

ale gdzie w Holandii? Kto załatwia sprawy z zatrudnieniem, na jakich warunkach itp-opisz coś więcej, bo takie ogłoszenie wygląda jak nabór do domu publicznego...

Opublikowano
  • Autor

hehehe na spokojnie nie jestem zadnym alfonsem hehehe wszystko dokladnie bede wiedzial jutro na razie wiem tylko ze beda potrzebowali kobiet do pracy przy truskawce sa tam jakies 3 domki dla pracowników. Co do zatrudnienia to siedzi tam moja koleżanka od jakis 2-3 lat tak ze teren jest sprawdzony i ona załatwia wszystko. Dzwonila dzis do mnie i mówiła ze szef jej się dzis pytal czy nie ma jakiś kolezanek takich pracowitych nie maja byc piekne wazne zeby byly pracowite :) a jezeli chodzi o dom publiczny to nie za taka kase :):decayed:oczywiscie praca pelny legal

Opublikowano

hehehe na spokojnie nie jestem zadnym alfonsem hehehe wszystko dokladnie bede wiedzial jutro na razie wiem tylko ze beda potrzebowali kobiet do pracy przy truskawce sa tam jakies 3 domki dla pracowników. Co do zatrudnienia to siedzi tam moja koleżanka od jakis 2-3 lat tak ze teren jest sprawdzony i ona załatwia wszystko. Dzwonila dzis do mnie i mówiła ze szef jej się dzis pytal czy nie ma jakiś kolezanek takich pracowitych nie maja byc piekne wazne zeby byly pracowite :) a jezeli chodzi o dom publiczny to nie za taka kase :):decayed:oczywiscie praca pelny legal

no już myślałem bo chciałem swoje dziewczyny z mojego regionu wysyłać aby podreperowały budżet :decayed::polew:

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

hehehe no zawsze troszku wieksza stawka niz w PL :)

Opublikowano

a od kiedy się zacznie praca?

Opublikowano
  • Autor

od kwietnia jak sie sprawdzi mozna zostać do czerwca a pozniej to juz zalezy od tego goscia w holandii

Opublikowano

Znasz jakieś szczegóły? Stawkę na godz? Bo 1500 E to nic nie mówi, bo jak masz robić od rana do wieczora, dzień w dzień to wcale nie są dobre zarobki.

Skoro od kwietnia to zapewne praca w szklarni? :mysli:

Opublikowano

a czemu chce tylko kobiety, a nie mężczyzn też? i tylko w takim wieku-znam wiele kobiet w wieku przed emerytalnym, które dorabiają na pracach sezonowych i są ostro wytrenowane-zapieprzają jak małe kombajniki... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak dokladnie szklarnia i te truskawki rosna na jakis drzewkach a nie na grzadkach. Stawka jest chyba 6.5 euro lub 7 jakos tak dokladnie bede wiedzial jutro[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 22:06_________________________________________________

a czemu chce tylko kobiety, a nie mężczyzn też? i tylko w takim wieku-znam wiele kobiet w wieku przed emerytalnym, które dorabiają na pracach sezonowych i są ostro wytrenowane-zapieprzają jak małe kombajniki... :wink4:

bo jezeli chodzi o gosci to juz jest komplet a dlaczego w takim wieku bo jemu sie wydaje ze po prostu sprytniesza jest kobieta do 40 niz po 40

Opublikowano

sam bym się wybrał na coś takiego :>

Opublikowano

Te €1500, to kwota brutto czy netto? Praca akordowa czy godzinowa? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

praca godzinowa 1500 mniej wiecej na reke wychodzi :good:

Opublikowano

W takim razie ile godzin tygodniowo? Bo raczej nie 40?

Opublikowano

pewnie koło 60-70 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

sporo sie chyba robi bo po 12-14 h ale to moim zdaniem dobrze bo mozna zarobic :good:

Opublikowano

no to robiąc 5 dni po 12h= 60h, a po 14h = 70h więc miesięcznie ( pomijając soboty i niedziele ) 240-280h

a więc

przy 240h wychodzi 6,25€ na godzinę, a przy 280h = 5,35€.

( Pominąłem soboty i niedziele ).

Opublikowano
  • Autor

ok spokojnie ja to 1500 tak oriętacyjnie dalem :) a tak jak mówie jest 6.5 euro na godzinke jak sie nie myle jak kolezanka mi da znac cos wiecej bede pisal :good:

Opublikowano

sporo sie chyba robi bo po 12-14 h ale to moim zdaniem dobrze bo mozna zarobic :good:

dobrze??? chyba nigdy nie pracowałeś 5-6 dni w tygodniu po 12-14 godzin :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.