Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pewnie jedno i to samo ale brałem od tego goscia ... sprawdzona naprawde warto

FOLIA CZARNA CZARNY CARBON 4D 152x50 NOWOŚĆ (4262704396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

zdjęcia te same to pewnie jeden, ciul, zamówiłem ją i myślałem że bedzie bardziej połyskująca:kwasny:, może jakby ją jeszcze bezbarwny prysnął to byłoby lepiej, ale i tak nie ma źle:wink:

Opublikowano
  • Autor

tak tak na foto wyglada na bardziej połyskujaca... ale i tak od 3d jest mega róznica .... ja jestem zadowolony z efektu

Opublikowano

czyli tak jak mówiłem jeden uj te folie, żadna nie jest na tyle w połysku by sie równać do hydrografiki:whistling: na folii lakier bezbarwny będzie sie łuszczył w użytkowaniu:wink:

Opublikowano

No hydrografika to fakt dobra sprawa .

Opublikowano

Hydrografike w wannie możesz ogarnąć nawet. Kupujesz tylko folie i ten "rozpuszczalnik" prostsze niż oklejanie

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

A efekt lepszy niż te 4d

Opublikowano

Robiłeś w wannie ?? bo mnie zaciekawiłeś tym.

Opublikowano

W b5 wychodził taki RNS-e czy to z innego auta?

Opublikowano
  • Autor

ja to zadoptowałem z a4 b7 .....przy pomocy kolegi krzysaudi ...W b5 tego nie było

Opublikowano
Robiłeś w wannie ?? bo mnie zaciekawiłeś tym.

Jedyny problem to zagrzanie wody do 30st i utrzymanie tej temperatury w takiej wannie. Folia tania, aktywator dajesz, 2min czekasz i zanuzasz, na yt sa filmiki z domowymi sposobami

Opublikowano

Toż to czornego chleb a wy w domu chcecie robic :decayed:

Tapnięte z iphona

Opublikowano
  • Autor

zamówiłem żarówki do przodu do usa

Opublikowano
Toż to czornego chleb a wy w domu chcecie robic :decayed:

Tapnięte z iphona

a czorny to myślisz gdzie robi:polew::polew::polew::polew: sam mu wanne z KOŁA wybierałem 180/80:kox::polew:

Opublikowano
Toż to czornego chleb a wy w domu chcecie robic :decayed:

Tapnięte z iphona

a czorny to myślisz gdzie robi:polew::polew::polew::polew: sam mu wanne z KOŁA wybierałem 180/80:kox::polew:

Czorny w misce robi:bag:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

zamówiłem żarówki do przodu do usa

chrom czy pomarańczowe?

Opublikowano
  • Autor

pomaranczowe napewno beda ale miał poszukac jeszcze chromy wziołem 10 sztuk pomaranczowyvh bo w dobrej cenie były :)

Opublikowano
pomaranczowe napewno beda ale miał poszukac jeszcze chromy wziołem 10 sztuk pomaranczowyvh bo w dobrej cenie były :)

ja mam chromowane, tylko nie wiem gdzie:facepalm:, kupilem jakiś czas temu gdzies rzuciłem i leżą:grin:, ale w końcu się znajdą:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:) napewno znajdziesz jak beda naj mniej potrzebne ja .... czekam na dostawe i sprobuje to w jak najszybszy sposób to ogarnac

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 00:06 ----------

nastempna stacja to avus III

8412416439_74cfa1ae5d_c.jpg

wheelpic21335151760.jpg

Opublikowano

Ale już są czy to plany ...

Opublikowano
  • Autor

moze sa moze plany kto to wie .....u mnie wszystko sie zmienia na szybkosci:)

Opublikowano

To koorwa montu je a nie ściemiasz na szybkości :)

A dokładki od seata lełona cupry nie chce brat w promocyjnej cenie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.