Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiere od s4 sprzedałes ? bo jak nie to chetnie bym wzia :P

Opublikowano
  • Autor

kierownice sprzedana


Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Ładnie się to prezentuje :D

Opublikowano
  • Autor

auto u lakiernika rezanko na 2015 rok zaczete :naughty:

977d4cc3a4c68f20med.jpg
89c4065e95120ffbmed.jpg
f05344f449db53e5med.jpg
7b94d282eff52ecbmed.jpg
dokładka PDC na pokładzie zespawana ze zderzakiem
b2e6e538099cde27med.jpg

Jutro kolejne fotki + zdjecie zaslepki przedniej tablicy rejestracyjnej :kox::naughty:

Opublikowano

ryzykowny motyw z tą cuprą przy s4 na stałe :kwasny: ale jak nie zawadzisz przez seson nigdzie będzie bajabongo, tylna dokładka PDC zaspawana w całosć jest potęgą :kox:


a zaślepka na stałe czy zdejmowana, LuAngel takateraz modzi zdejmowaną własnie tyle że do polifta

Opublikowano
  • Autor

ryzykowny motyw z tą cuprą przy s4 na stałe :kwasny: ale jak nie zawadzisz przez seson nigdzie będzie bajabongo, tylna dokładka PDC zaspawana w całosć jest potęgą :kox:

a zaślepka na stałe czy zdejmowana, LuAngel takateraz modzi zdejmowaną własnie tyle że do polifta

nie nie dokładka cupra nie bedzie na stałe tylko tył PDC... a do przodu robię zaślepke na tablice rejestracyjna

zaślepka na tablice bedzie zdejmowna .....

dzien 2 rezanka :)

wymieniony napinacz paska PK i przygotowana reszta do podkładu

a9cce92e0b48f3bamed.jpg
05b636995d1bd2bemed.jpg
bc5c24bf09333057med.jpg
jutro podkład i czwartek malowanie ...... sobota niedziela monataz letnich kół :)

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

ryzykowny motyw z tą cuprą przy s4 na stałe :kwasny: ale jak nie zawadzisz przez seson nigdzie będzie bajabongo, tylna dokładka PDC zaspawana w całosć jest potęgą :kox:

a zaślepka na stałe czy zdejmowana, LuAngel takateraz modzi zdejmowaną własnie tyle że do polifta

nie nie dokładka cupra nie bedzie na stałe tylko tył PDC... a do przodu robię zaślepke na tablice rejestracyjna

zaślepka na tablice bedzie zdejmowna .....

dzien 2 rezanka :)

wymieniony napinacz paska PK i przygotowana reszta do podkładu

a9cce92e0b48f3bamed.jpg
05b636995d1bd2bemed.jpg
bc5c24bf09333057med.jpg
jutro podkład i czwartek malowanie ...... sobota niedziela monataz letnich kół :)

:thumbup1::banan:

Opublikowano

Ruszyles z tematem śledzę bo fajnie się ogląda :)

Opublikowano
  • Autor

staram sie ..... jutro malowanie blach kotwicznych tarcz oraz zacisków hamulcowych .....

Opublikowano

gdzie tu sie cisnie lajka?

zaslepka rejki git, sam to rezales, z czego to?

Opublikowano
  • Autor

sam z pomoca lakiernika .... 2 razy plexi


jest kosa

Opublikowano

Można to też ogarnać ze zderzaka przedlifotwego, abs tnie sie jak masło nożykiem modelarskim :wink:

Opublikowano
  • Autor

koniec mojej pomocy lakiernikowi ..... teraz on musi się popisać swoim fachem w reku końcowy efekt pokaże w weekend

Opublikowano

Fajny pomysł z tym spawaniem dokładek, sam jestem na to umówiony :banan: tylko takie pytanie, jakie różnice pomiędzy zwykłą dokładką poliftową a PDC? (chodzi mi o kształt i dopasowanie do zderzaka czy czymś się różnią) sorry za OT

Opublikowano

Dobrze działasz u mnie też sezon pełną parą heh zobaczymy sie w Iławie:)

Opublikowano

Fajny pomysł z tym spawaniem dokładek, sam jestem na to umówiony :banan: tylko takie pytanie, jakie różnice pomiędzy zwykłą dokładką poliftową a PDC? (chodzi mi o kształt i dopasowanie do zderzaka czy czymś się różnią) sorry za OT

no tym że lift to zwykła obła dokładka a pdc to dyfuzor

Opublikowano
  • Autor

Fajny pomysł z tym spawaniem dokładek, sam jestem na to umówiony :banan: tylko takie pytanie, jakie różnice pomiędzy zwykłą dokładką poliftową a PDC? (chodzi mi o kształt i dopasowanie do zderzaka czy czymś się różnią) sorry za OT

dokładka pdc sedan kombi niczym sie nie rózni .... jedyna różnica jest to ze zderzak polift i przed lift ma w innych miejcach mocowania dokładki czyli te zaczepy . Ale ogólnie ok.

juz w podkładzie cały zderzak z PDC wyglada zacnie..... dzis odnowilem troszke dokładke cupry zeby pasowała do ładnego swiecacego zderzaka

no i moze wpadnie petla do holowania sabelt (czerwona) zeby dodac smaczku ...

Tak to wyglada :kox:

d99b0fb8954e2531med.jpg

887d2037f000ccedmed.jpg

d912afd00c94eeabmed.jpg

a51bd2cb4113ecbemed.jpg

e4c78315dff30293med.jpg

b4d8af3a49e3559amed.jpg

dc928c051e41099cmed.jpg
946ba13b856a612cmed.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

:thumbup1:

No w końcu pokazałeś to com macał :)

Opublikowano

Widzac takie projekty czasami zaluje ze nie poszedlem w serie s4, moim zdaniem wyszlo swietnie, nawet avus daje rade w tym projekcie!!

Opublikowano
  • Autor

dzieki :hi:

Edytowane przez a4-freunde

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.