Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie jedno i to samo ale brałem od tego goscia ... sprawdzona naprawde warto

FOLIA CZARNA CZARNY CARBON 4D 152x50 NOWOŚĆ (4262704396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jedno i to samo ale brałem od tego goscia ... sprawdzona naprawde warto

FOLIA CZARNA CZARNY CARBON 4D 152x50 NOWOŚĆ (4262704396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

zdjęcia te same to pewnie jeden, ciul, zamówiłem ją i myślałem że bedzie bardziej połyskująca:kwasny:, może jakby ją jeszcze bezbarwny prysnął to byłoby lepiej, ale i tak nie ma źle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak na foto wyglada na bardziej połyskujaca... ale i tak od 3d jest mega róznica .... ja jestem zadowolony z efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak mówiłem jeden uj te folie, żadna nie jest na tyle w połysku by sie równać do hydrografiki:whistling: na folii lakier bezbarwny będzie sie łuszczył w użytkowaniu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrografike w wannie możesz ogarnąć nawet. Kupujesz tylko folie i ten "rozpuszczalnik" prostsze niż oklejanie

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

A efekt lepszy niż te 4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś w wannie ?? bo mnie zaciekawiłeś tym.

Jedyny problem to zagrzanie wody do 30st i utrzymanie tej temperatury w takiej wannie. Folia tania, aktywator dajesz, 2min czekasz i zanuzasz, na yt sa filmiki z domowymi sposobami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to czornego chleb a wy w domu chcecie robic :decayed:

Tapnięte z iphona

a czorny to myślisz gdzie robi:polew::polew::polew::polew: sam mu wanne z KOŁA wybierałem 180/80:kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to czornego chleb a wy w domu chcecie robic :decayed:

Tapnięte z iphona

a czorny to myślisz gdzie robi:polew::polew::polew::polew: sam mu wanne z KOŁA wybierałem 180/80:kox::polew:

Czorny w misce robi:bag:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

zamówiłem żarówki do przodu do usa

chrom czy pomarańczowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowe napewno beda ale miał poszukac jeszcze chromy wziołem 10 sztuk pomaranczowyvh bo w dobrej cenie były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowe napewno beda ale miał poszukac jeszcze chromy wziołem 10 sztuk pomaranczowyvh bo w dobrej cenie były :)

ja mam chromowane, tylko nie wiem gdzie:facepalm:, kupilem jakiś czas temu gdzies rzuciłem i leżą:grin:, ale w końcu się znajdą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) napewno znajdziesz jak beda naj mniej potrzebne ja .... czekam na dostawe i sprobuje to w jak najszybszy sposób to ogarnac

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 00:06 ----------

nastempna stacja to avus III

8412416439_74cfa1ae5d_c.jpg

wheelpic21335151760.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koorwa montu je a nie ściemiasz na szybkości :)

A dokładki od seata lełona cupry nie chce brat w promocyjnej cenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...