Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka srednica glosnikow w drzwiach w A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DOKLADNIE CHCE WYWALIC SYSTEM BOSE I ZALOZYC COS DUZO LEPSZEGO DLATEGO CHCE WYMIENIC GLOSNIKI NA LEPSZE WIEC PYTANIE JAKIE SA SREDNICE Z PRZODU DRZWI A JAKIE SA Z TYLU W BOCZKACH???

proszę pisać bez capsa

Opublikowano

13 cm . było już o tym wiele razy poszukaj na forum :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

szukolem krystusie i mi pelno hasia wyszlo niz tego co cza mi bylo

ale dzieki i mom nadzieja ze jezes pewny :evil:

Opublikowano

szukolem krystusie i mi pelno hasia wyszlo niz tego co cza mi bylo

ale dzieki i mom nadzieja ze jezes pewny :evil:

Bo z szukajki trza umieć korzystać :wink4: a w drzwiach są 13 bankowo. Tylko czemu chcesz wywalić system bose'a tego niewiem

Opublikowano
  • Autor

A dlatego ze jak wyciagam kluczyk badz CDe przelaczam na Radio i odwrotnie badz jak zmieniam EQ robi sie zwarcie w Glosnikach systemu BOSE!!

Teraz bedzie Krolowal System HELIX [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 10:31 _________________________________________________Chyba ze ktos mo Rada na to?

Opublikowano

sorka za OT ale chętnie przygarnę ten system po wyrzuceniu go z Twojego auta

Opublikowano

z przodu masz 13cm srednicy seryjnego głośnika, a co bedziesz montował konkretnie ????

Opublikowano

no i kolego popełnisz błąd... poczytaj na forum o montażu 16cm i wtedy sobie odczujesz rożnicę, bo jeśli dasz te glośniczki, które nie są tak rewelacyjne jak by się zdawało to będzie lipa, oczywiscie mam nadzieję że wytłumisz drzwiczki!

ja zamontowałem 13cm i zaniedługo zmieniam na 16cm bo te co mam są już niewystarczające...

tym bardziej jeśli planujesz rozbudowę o zwmaka i suba...

Opublikowano

hejo ja mam z przodu ten sam sytem co Ty tyle ze Fonocara czyli 2 gwizdki zwrotnice i 13.....wygluszone drzwi....gra calkiem przyzwoicie w porownaniu z originalnymi 10tkami ktore byly poprzednio :).....teraz zastanawiam sie czy nie wrzucic glosnikow do tylnych drzwi....fakt ze nie ma tam miejsca na to przeznaczonego ale moznaby jakaś dziurke wyciac czy cos ? moze ktos montowal w tylne drzwi glosniczki 16 cm najlepiej ? pozdro

Opublikowano
  • Autor

Moze inaczej! wie ktos jak zniwelowac te zwarcia podczas zmiany funkcji w radiu pioneer ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.