Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka srednica glosnikow w drzwiach w A4 B5


luQas

Rekomendowane odpowiedzi

szukolem krystusie i mi pelno hasia wyszlo niz tego co cza mi bylo

ale dzieki i mom nadzieja ze jezes pewny :evil:

Bo z szukajki trza umieć korzystać :wink4: a w drzwiach są 13 bankowo. Tylko czemu chcesz wywalić system bose'a tego niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlatego ze jak wyciagam kluczyk badz CDe przelaczam na Radio i odwrotnie badz jak zmieniam EQ robi sie zwarcie w Glosnikach systemu BOSE!!

Teraz bedzie Krolowal System HELIX [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 10:31 _________________________________________________Chyba ze ktos mo Rada na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu masz 13cm srednicy seryjnego głośnika, a co bedziesz montował konkretnie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolego popełnisz błąd... poczytaj na forum o montażu 16cm i wtedy sobie odczujesz rożnicę, bo jeśli dasz te glośniczki, które nie są tak rewelacyjne jak by się zdawało to będzie lipa, oczywiscie mam nadzieję że wytłumisz drzwiczki!

ja zamontowałem 13cm i zaniedługo zmieniam na 16cm bo te co mam są już niewystarczające...

tym bardziej jeśli planujesz rozbudowę o zwmaka i suba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo ja mam z przodu ten sam sytem co Ty tyle ze Fonocara czyli 2 gwizdki zwrotnice i 13.....wygluszone drzwi....gra calkiem przyzwoicie w porownaniu z originalnymi 10tkami ktore byly poprzednio :).....teraz zastanawiam sie czy nie wrzucic glosnikow do tylnych drzwi....fakt ze nie ma tam miejsca na to przeznaczonego ale moznaby jakaś dziurke wyciac czy cos ? moze ktos montowal w tylne drzwi glosniczki 16 cm najlepiej ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...