Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] temperatura na liczniku a klimatronik


krzeysiujarzyna90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie mam problem z temperaturą a mianowicie na liczniku wskazuje temperaturę 90 stopni a po sprawdzeniu temp. na klimatroniku to temperatura rośnie do 100 stopni...... dodam że podczas pracy silnika węże od chłodnicy są strasznie twarde ledwo da się ugnieść i ten dolny wąż od termostatu jest zimny i rośnie stan płynu w zbiorniczku..... jaka może być przyczyna??? termostat się zawieśsił i się nie otwiera???? czy co??? proszę o pomoc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic nie grzebałeś???

Spróbuj odpowietrzyć układ,powinno pomóc a jak nie to termostat :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat tylko ori, szybko zmien zeby ci czego nie powywalało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zmień szybko żebyś silnika nie ugotował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie mam problem z temperaturą a mianowicie na liczniku wskazuje temperaturę 90 stopni a po sprawdzeniu temp. na klimatroniku to temperatura rośnie do 100 stopni...... dodam że podczas pracy silnika węże od chłodnicy są strasznie twarde ledwo da się ugnieść i ten dolny wąż od termostatu jest zimny i rośnie stan płynu w zbiorniczku..... jaka może być przyczyna??? termostat się zawieśsił i się nie otwiera???? czy co??? proszę o pomoc.....

A jak odkręcasz korek zbiorniczka to czy nie śmierdzi gazem, może reduktor puszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazem nie śmierdzi....

[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 07:22_________________________________________________Panowie mam jeszcze takie pytanie skoro na liczniku jest 90 stopni a na klimatroniku prawie 100 to dlaczego się nie załącza wiatrak pomocniczy??? czy ten wiatrak pracuje tylko jak klima jest włączona??? czy na odpalonym silniku gdy zatrzymam wentylator i mogę nim kręcić w drugą stronę to wisko uszkodzone???? i jeszcze czemu na liczniku nie pokazuje że jest większa temp. tylko trzyma równiutko 90??? może jakiś czujnik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...